29 marca 2021

Poznaj lekturę na trudne czasy! Wyjątkowa propozycja na ostatnie dni Wielkiego Postu!

Żyjemy w niespokojnych i trudnych czasach. Nasza wiara jest nieustannie atakowana, a katolickie świętości są opluwane. Uderza się w krzyż, kpi się z modlących, profanuje wizerunek Matki Najświętszej. Przygotowaliśmy LEKTURĘ NA TRUDNE CZASY , zachęcamy do niej już dziś! 

 

“Krzyżu Święty nade wszystko” – WESPRZYJ NAS I ODBIERZ E-BOOK!

 

Wielki Post to czas wpatrywania się w Chrystusowy Krzyż. W symbol tak hańby jak i nadziei. W symbol życia i śmierci. Żyjemy w czasach powszechnej profanacji Krzyża Chrystusowego. Jak świat długi i szeroki znak naszego zbawienia znieważają sataniści, poganie, ateiści, heretycy i pospolici durnie. Gorzej, że nagminnie zdarza się to również chrześcijanom.

 

Krzyż jest naszym zbawieniem, nigdy o tym nie zapomnijmy. Czy potrafimy wyobrazić sobie Wielki Post bez pieśni wysławiających Drzewo, za którym kroczymy podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które w Wielki Piątek adorujemy pocałunkiem, które wprawdzie towarzyszy katolikom przez cały rok, jednak w okresie Wielkiego Postu szczególnie dotyka ich jego tajemnica i bijący zeń blask?

 

Odbierz dla siebie wyjątkową publikację o Krzyżu Świętym! 

 

 

“Pamiętaj człowiecze na śmierć” – WESPRZYJ NAS I ODBIERZ E-BOOK! 

 

Memento mori, Pamiętaj człowiecze na śmierć, – tak często w Wielkim Poście podnosimy tę prośbę… do samych siebie, ale i do naszych braci w Wierze. Każdy czas jest dobry, by wezwać do nawrócenia. Wielki Post od wieków pozostaje okresem, w którym Kościół przypomina, że jesteśmy śmiertelni, że wizja wiecznej szczęśliwości na tym świecie jest absolutnie fałszywa, że wieczność istnieje, jest realna w życiu duszy po śmierci ciała.

 

Cierpienie człowieka, wielkie tragedie, wojny, zarazy i epidemie dziesiątkujące ludzkość… Co je łączy? Wszystkie bywają postrzegane jako „kara za grzechy”. Niewątpliwie są one szansą na zmianę swojego postępowania – na nawrócenie. Wybór tej drogi może ocalić duszę przed wiecznym cierpieniem, a – jak pokazuje historia – przynieść może także ratunek ciału.

 

Kliknij tutaj i pobierz wielkopostny e-book Pamiętaj człowiecze na śmierć!

 

 

“Wybaw nas Panie” – KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ PUBLIKACJĘ! 

 

Wielki Post to czas w którym wolną chwilę staramy się przeznaczyć na modlitwę. Szczególnie w Wielkim Tygodniu chcemy modlitwą adorować Chrystusa. Pobierz nasz modlitewnik i módl się razem z nami! 

 

Kliknij tutaj i pobierz modlitewnik Wybaw nas Panie!

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie