9 kwietnia 2021

Poznaj niezgłębioną Tajemnicę Bożego Miłosierdzia. Dołącz do wyjątkowej kampanii

Od poniedziałku, po uroczystości Miłosierdzia Bożego, aż do końca kwietnia, zapraszamy do udziału w wyjątkowej inicjatywie modlitewnej, podczas której wierni odmawiają Koronkę do Miłosierdzia Bożego i rozważają teksty przybliżające Prawdę o tej niezwykłej Łasce. Jak włączyć się w tę akcję? Wystarczy wejść na stronę www.ufamytobie.pl i zapisać się na specjalny newsletter!

 

“Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była Świętem Miłosierdzia” – powiedział sam Zbawiciel, Jezus Chrystus, świętej siostrze Faustynie. I dlatego w tym roku, 11 kwietnia, Kościół trwając w radości z powodu Zmartwychwstania Pana Jezusa obchodzi także Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Aby jak najlepiej zgłębić Prawdę o Bożym Miłosierdziu, wystartowała specjalna akcja, która pomoże w rozważaniu tej niezgłębionej Tajemnicy.

 

Kliknij tutaj i włącz się w akcję Ufamy Tobie! 

 

Zapisując się na specjalny newsletter, począwszy od poniedziałku – 12 kwietnia – aż do końca tego miesiąca, regularnie otrzymywać będziesz na swój adres e-mailowy wiadomości, będące idealną lekturą po odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego, która również jest nieodłącznym elementem tej inicjatywy.

 

“Z Nim idę do pracy, z Nim idę na rekreację, z Nim cierpię, z Nim się cieszę, żyję w nim a On we mnie. Nigdy nie jestem sama, bo On mi jest stałym Towarzyszem” – tymi słowami z Dzienniczka siostry Faustyny zachęcają do włączenia się w akcję jej organizatorzy.

 

Pójdź śladem naszej świętej rodaczki i żyj Bożym Miłosierdziem na co dzień!

 

Rozważaj z nami Tajemnicę Bożego Miłosierdzia! Dołącz do tej inicjatywy! 

 

Dla Jego bolesnej Męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata!

 

Święta siostro Faustyno, módl się za nami!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(7)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie