2 listopada 2015

Poznań: Czy Polacy powinni mieć dostęp do broni palnej? Jacek Hoga w Klubie „Polonia Christiana”

We czwartek 3 grudnia, o godzinie 18 w Muzeum Archidiecezjalnym, Akademia Lubrańskiego (obok Katedry) ul. Lubrańskiego 1 w Poznaniu, odbędzie się spotkanie w ramach Klubu „Polonia Christiana”. Czy Polacy powinni mieć dostęp do broni palnej? Na to pytanie odpowie gość Klubu – Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma.

 

W trakcie spotkania omówione zostaną prawne, etycznie i cywilizacyjne aspekty dostępu do broni. Zagadnienie jest szczególnie istotne i interesujące w obliczu rosnących na świecie zagrożeń, wobec których Polacy, jeden z najsłabiej uzbrojonych narodów Europy, mogą okazać się bezradni.

 

Na wszystkie pytania związane z dostępem do broni odpowie Jacek Hoga, strzelec sportowy, trener szermierki historycznej, myśliwy, prezes fundacji Ad Arma propagującej prawo do obrony życia przed napaścią oraz prawo do posiadania broni.

 

Wstęp wolny!

 

Zapraszamy!

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie