8 sierpnia 2018

Poznań: Różaniec odpowiedzią na homozgorszenie. Publiczna modlitwa już w sobotę!

(fot. pixabay.com)

Katolik nie może pozostać bezczynny wobec zgorszenia jakie ma miejsce w przestrzeni publicznej. Odpowiedzią niech będzie modlitwa różańcowa. Zapraszamy 11 sierpnia 2018 roku do Poznania.

 

11 sierpnia 2018 roku w Poznaniu odmówiony zostanie Różaniec, jako odpowiedź na wydarzenie zorganizowane przez środowiska LGBT, podczas którego promowane będą złowrogie idee.  – My, katolicy, nie możemy pozostać bierni na uderzanie w tradycyjną rodzinę, moralność naszych dzieci i prawo życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci – podkreślają organizatorzy modlitwy.

 

Jak dodają, obok zewnętrznych form promocji ideologii gender, widać dziś też próby zachęcania prawodawców do legalizacji związków homoseksualnych i adopcji dzieci przez nie, co jest zarezerwowane tylko dla małżeństwa uświęconego przez Boga, składającego się z mężczyzny i kobiety.

 

Wielu świętych Kościoła potwierdziło, że potężną bronią przeciwko złu jest Różaniec. Odpowiadając więc na wezwanie Maryi, chcemy odmówić go w sobotę 11.08.2018 o godz. 14.00 przy skrzyżowaniu ulic Ewangelickiej i Mostowej w Poznaniu. Wierzymy, że Maryja, błagając swojego Syna, powstrzyma promocję aktów homoseksualnych, deprawacji dzieci i innych grzechów jako normalności, realizowaną pod przykrywką pseudotolerancji, pseudorówności i edukowania – podkreślają inicjatorzy akcji.

 

Po modlitwie, jako wyraz sprzeciwu wobec zagrażających rodzinie i małżeństwu ideologii, odbędzie się przemarsz ulicami Poznania. – Zapraszamy do modlitwy i wzięcia udziału w akcji Fundacji Pro Prawo do Życia i Młodzieży Wszechpolskiej wszystkich, dla których ważne jest biblijne wezwanie św. Pawła: „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” (Rz 12,21) – zaznaczają organizatorzy.

 

MA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie