20 września 2020

Prezydent Andrzej Duda na Marszu dla Życia i Rodziny

(Fot. PCh24.pl )

Po raz pierwszy w kilkunastoletniej historii Marszu dla Życia i Rodziny udział w tym wydarzeniu wziął urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Andrzej Duda dołączył do uczestników zmierzających w niedzielne południe ze stołecznego Placu Zamkowego do bazyliki pod wezwaniem Świętego Krzyża.

 

Przy pięknej, słonecznej pogodzie obrońcy najważniejszych wartości stojących u podstaw zdrowego społeczeństwa i narodu, maszerowali w niedzielne południe Krakowskim Przedmieściem. Manifestowali przywiązanie do rodziny i życia – atakowanych zaciekle przez piewców ideologii moralnego chaosu.

 

Tym razem w gronie maszerujących rodzin znalazł się także prezydent Andrzej Duda.

 

Piętnasty już Marsz organizowany był w tym roku przez Centrum Życia i Rodziny pod hasłem: „Wspólnie brońmy rodziny”. Rozpoczął się o godzinie 12:00 na stołecznym Placu Zamkowym.

 

Po okolicznościowych przemówieniach, prorodzinna manifestacja wyruszyła w kierunku kościoła pw. Świętego Krzyża, gdzie o godz. 13:00 rozpoczęła się Msza święta w intencji uczestników marszu. Swój udział w wydarzeniu biorą także m.in.: małopolska kurator oświaty Barbara Nowak oraz ksiądz Dominik Chmielewski. 

 

 

PCh24.pl, Twitter

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie