10 lutego 2020

Prof. Grzegorz Kucharczyk w Krakowie! Zapraszamy do klubu SKAWIŃSKA 13

Czy nazizm, komunizm i faszyzm są przyrodnim rodzeństwem liberalizmu? Czy korzenie XX-wiecznych obozów zagłady można wyprowadzać z francuskiej rewolucyjnej Wandei? Kto upomni się o ofiary rewolucji i religijnych prześladowań, wyciągnie na światło dzienne pudrowaną prawdę o ich katach i zbrodniczych ideologiach? Na te i wiele innych pytań odpowie wyjątkowy gość klubu SKAWIŃSKA 13 w Krakowie prof. Grzegorz Kucharczyk.

 

Na te i wiele innych pytań spróbuje odpowiedzieć wyjątkowy gość klubu POLONIA CHRISTIANA w Krakowie prof. Grzegorz Kucharczyk – historyk, wykładowca akademicki i myśliciel polityczny. Dyskusje poprowadzi Paweł Chmielewski.

 

Spotkanie odbędzie się

20 lutego 2020 r. (wyjątkowo: CZWARTEK!)

o godz. 18.00

w lokalu klubu SKAWIŃSKA 13

przy ul. Skawińskiej 13

w Krakowie.

 

Spotkanie będzie połączone z krakowską premierą najnowszej książki prof. Grzegorza Kucharczyka pt.: „Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa i Kościoła”.

 

 

„Panorama historii nieznanej i skazanej na niepamięć politycznej poprawności: prześladowania Kościoła w Europie: od reformacji, poprzez rewolucję francuską i XIX–wieczny liberalizm po faszyzm, nazizm i komunizm.

Ucisk i męczeństwo chrześcijan w krajach islamskich w XX wieku i naszym stuleciu.

Karty kroniki Kościoła, które próbuje się dziś przemilczeć lub obłudnie tłumaczyć ceną postępu.

W podręcznikach i encyklopediach niewiele znajdziemy wzmianek o oporze angielskiego ludu i duchowieństwa wobec narzuconej „reformy Kościoła” w XVI wieku, o bohaterstwie wandejskich czy belgijskich chłopów, którzy bronili chrześcijaństwa przeciw barbarzyństwu rewolucjonistów francuskich w XVIII. A także o ofiarach bezwzględnej walki, jaką z Kościołem toczył liberalizm i totalitaryzmy, w Niemczech, we Włoszech, Rosji, Hiszpanii, Meksyku…”, czytamy w opisie książki.

 

Wstęp Wolny!

Serdecznie zapraszamy!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie