27 marca 2019

Rada Miasta Krakowa odrzuciła rezolucję przeciwko kurator oświaty!

(Fot. Pixabay)

Krakowscy radni odrzucili projekt rezolucji wymierzonej w osobę Barbary Nowak, małopolskiej kurator oświaty.

 

Podczas środowego posiedzenia Rady Miasta Krakowa samorządowcy głosowali nad zgłoszoną przez grupę radnych „Rezolucją w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty i przywrócenia należytego nadzoru nad placówkami edukacyjnymi na terenie województwa małopolskiego”. Projekt prezentowany w imieniu grupy radnych przez Artura Buszka z Nowoczesnej, był w istocie formą nacisku na odwołanie małopolskiej kurator oświaty. Barbara Nowak w ostatnich tygodniach jednoznacznie zabrała głos w obronie dzieci zagrożonych demoralizacją ze strony seksedukatorów. Zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych, ostrzegała ona przed skandalicznymi treściami Karty LGBT+, przyjętej przez prezydenta Warszawy, w tym deklaracją wprowadzenia w stołecznych szkołach edukacji według pro-pedofilskich standardów WHO.

 

Wypowiedzi małopolskiej kurator stały się przyczyną olbrzymiej kampanii, którą prowadzą cały czas przeciwko niej lewicowo-liberalne media. W ten sam ton chciała się wpisać część krakowskich radnych, oskarżając Barbarę Nowak o propagowanie tak zwanej mowy nienawiści. Uciekając od meritum sprawy antagoniści przypisują pani kurator intencje wrogiego odnoszenia się do uczniów z zaburzoną tożsamością płciową.

 

Rezolucja została poddana pod głosowanie w środę wieczorem. Poparło ją 19 radnych, przeciwko opowiedziało się 24. Nikt nie wstrzymał się od głosu.

 

Zanim RMK odrzuciła rezolucję, odbyła się dosyć długa debata nad nią, przerwana skandalicznym zablokowaniem przez wiceprzewodniczącego rady Sławomira Pietrzyka wystąpienia Magdaleny Czarnik ze stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”. Reprezentantka strony społecznej usiłowała uświadomić radnym i mieszkańcom Krakowa, jakie treści kryją się za seks-instruktażami promowanymi przez środowiska homoseksualne. Prowadzący obrady bardzo szybko odebrał głos Magdalenie Czarnik, a ponieważ  sprzeciwiła się próbie cenzurowania jej wypowiedzi, polecił strażnikom miejskim siłowe wyprowadzenie jej sprzed mównicy.

 

 

Źródło: Krakow.pl

RoM

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie