Dzisiaj

Rafał Ziemkiewicz MOCNO o współczesnych zagrożeniach. Wesprzyj PCh24 TV i zobacz film „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”

Wizja George’a Orwella przedstawiona w książce „Rok 1984” niejako spełnia się dziś na naszych oczach. Dokąd zmierza świat? Z jakimi zagrożeniami przyjdzie nam się zmagać? O tym wszystkim opowiada film „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”. Jednym z naszych ekspertów występujących w filmie jest Rafał Ziemkiewicz.

Wesprzyj PCh24 TV i zobacz FILM „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”

Paszporty covidowe, zamykanie szkół i firm, przymus szczepień, segregacja sanitarna, inwigilacja, wszechobecne rządy big tech i big pharma – czy ulegając takiej wizji świata, by móc „normalnie” żyć, stajemy się nowymi niewolnikami?

Wesprzyj nas już teraz!

Dokąd doprowadzi nas stawianie pozornego bezpieczeństwa ponad wolność i bezmyślne słuchanie wszystkiego, co mówią media? Czy wizja George’a Orwella zawarta w książce Rok 1984 właśnie spełnia się na naszych oczach? Odpowiedzi na te pytania poszukują twórcy filmu „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”.

Kliknij TUTAJ, wesprzyj PCh24 TV i  zobacz FILM „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”

Obecnie mechanizmy, które zaobserwował Orwell w kontakcie z komunistami, coraz wyraźniej funkcjonują w świecie współczesnym. Obecnie media nie przekazują nam już informacji, a są jedynie potężnym narzędziem propagandowym. Widzimy zamysł, by pozbawić nas jakiegokolwiek krytycznego myślenia. Ludzie stracili potrzebę walki o wolność, bo ta została zamieniona na iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa.

Dopóki jednak wciąż są osoby, które przeciwstawiają się złu, dopóty jest nadzieja. Mamy przecież prawo do normalnego życia, mamy prawo do własności, mamy prawo do wolności i nikt nie ma prawa nam tego odebrać.

Dlatego właśnie PCh24.tv zrealizowało film „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”, który, miejmy nadzieję, wybudzi nasze społeczeństwo z letargu pozornego bezpieczeństwa. To już ostatni dzwonek, by zbuntować się przeciwko polityce globalistów…

Wesprzyj PCh24 TV i zobacz FILM „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(5)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez