6 kwietnia 2021

Reżim sanitarny: Rzymski protest restauratorów

(Fot. IPA / Backgrid / Forum )

Między innymi przed siedzibą włoskiego parlamentu w Rzymie demonstrowali we wtorek restauratorzy i właściciele siłowni zniecierpliwieni przedłużającym się zamknięciem ich branż.

 

 

„Ranny policjant, kilka osób zatrzymanych – to wstępny bilans manifestacji włoskich restauratorów, jaka odbyła się we wtorek w Rzymie przed gmachem parlamentu. Doszło tam do starć z policją, która zareagowała na próbę przerwania kordonu bezpieczeństwa” – czytamy w serwisie Polsat News.

 

W całych Włoszech lokale gastronomiczne nie mogą prowadzić normalnej działalności i gościć swych klientów przy stolikach. Będzie tak, według restrykcji wprowadzonych przez rząd, co najmniej do końca miesiąca.

 

Do restauratorów i właścicieli barów dołączyli przedsiębiorcy z branży fitness.

 

W pewnym momencie atmosfera demonstracji mocno się zagęściła. Niektórzy z protestujących rzucali w stronę sił porządkowych świecami dymnymi i butelkami, próbowali też przerwać policyjny kordon. 

 

 

 

 

Źródło: Polsat News, Twitter

RoM

 

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(8)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie