25 kwietnia 2021

Ruszyły prace nad nowym show TVN. Chodzi o randkowy program dla homoseksualistów

(Zdjęcie ilustracyjne, fot. Obraz Julie Rose z Pixabay )

Serwis Player.pl należący do TVN Grupy Discovery pracuje nad polską edycją programu randkowego dla homoseksualistów. Zdjęcia mają być realizowane latem w jednym z egzotycznych krajów. Fabuła polega na zalecaniu się grupy homoseksualistów do jednego, zamożnego i poszukującego „miłości” mężczyzny, który wybierze „tego jedynego”.

„Finding Prince Charming” – to tytuł amerykańskiej wersji programu, która od 2016 roku emitowana jest w jednej z sieci kablowych w USA. Format programu nawiązuje do popularnych w ostatnich latach serii reality show, pokazujących autentyczne lub wykreowane na potrzeby emisji, miłosne relacje pomiędzy uczestnikami. Nowa propozycja TVN Grupy Discovery będzie ukazywać relacje pomiędzy homoseksualistami, którzy starają się o względy „księcia”, którym będzie wysportowany, przystojny i zamożny mężczyzna.

Amerykańska edycja programu realizowana jest w ekskluzywnej willi, znajdującej się na egzotycznej wyspie. To właśnie tam uczestnicy programu mieszkają i „randkują” z innymi mężczyznami.

– W Player.pl. nieustannie inwestujemy i rozwijamy ofertę online. Produkujemy jakościowe treści rozrywkowe, w tym także takie, które są ważne dla naszych użytkowników, podejmują istotne, nie zawsze oczywiste tematy czy odważnie przełamują społeczne tabu – mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przedstawiciel Biura Prasowego TVN Grupy Discovery. Rozmówca dodaje, że nowy program o „homoseksualnych parach” może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić.

Producenci polskiej wersji „Finding Prince Charming” poinformowali, że nabór uczestników telewizyjnego show jest prowadzony m.in. za pośrednictwem instagrama. W najbliższych dniach mają się również pojawić specjalne formularze, za pomocą których będzie można zgłosić swój udział. W programie rzecz jasna mają brać udział jedynie homoseksualiści.

Premiera nowego programu na platformie Player.pl ma nastąpić pod koniec 2021 roku. Warto dodać, że ten format powstał już w USA, ale także m.in. w Danii, Holandii oraz Niemczech. W tym ostatnim kraju zdobył niezwykłą popularność i został wyróżniony nagrodą Grimme Preis za najlepszy program rozrywkowy.

 

Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl

WMa

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(62)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy