1 lipca 2021

Rząd sięga po marchewkę – w czwartek rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień

W czwartek 1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień, która potrwa do 30 września 2021 roku. Do wygrania są pojazdy – od aut po hulajnogi elektryczne – a także nagrody pieniężne. Warunkiem uczestnictwa jest przejście pełnej procedury szczepień oraz rejestracja.

Do wygrania będą nagrody w 4 kategoriach:

a) Codziennie do wygrania 200 złotych przyznawane co 500 uprawnionej osobie lub 500 zł przyznawane co 2 tysięcznemu uprawnionemu.

Wesprzyj nas już teraz!

b) Cotygodniowe losowanie hulajnóg elektrycznych i nagrody 50 tysięcy złotych.

c) Comiesięczne losowanie 100 tysięcy złotych (3 razy) oraz 6 samochodów osobowych Toyota Corolla.

d) Finałowe losowanie 2 nagród pieniężnych (po 1 milionie złotych) i 2 samochodów Toyota C-HR.

Loterię organizuje Totalizator Sportowy wspierany przez spółki Skarbu Państwa. Łączna wartość wszystkich nagród to 22 mln 700 tys. zł.

To nie koniec zachęt przewidzianych przez rząd. Do 31 grudnia 2021 roku pierwszych 500 gmin, w których poziom zaszczepienia przekroczy 67 procent populacji otrzyma po 100 tysięcy złotych.

Inny pomysł to Najbardziej Odporna Gmina, w ramach której do nagrody trafią do gmin podzielonych na 3 kategorie. W jej ramach przewidziano 53 nagrody dla gmin przodujących pod względem wskaźnika zaszczepionych mieszkańców.

Źródło: bankier.pl

mjend

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(7)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie