17 kwietnia 2012

Satanistyczne treści w programach nauczania w Wielkiej Brytanii

(fot. delarco/sxc.hu)

Dzieci mieszkające w hrabstwie Kornwalia będą zmuszone do zapoznawania się z kultami pogańskim. Decyzję o umieszczeniu takich informacji w programach nauczania podjęła komisja odpowiedzialna za sylabusy zajęć. Wróżki, magia, druidzi, germańskie bóstwa wypełnią czas do tej pory zajęty zdobywaniem wiedzy.


Kornwalijskie dzieci w piątym roku życia mają zdobyć informacje na temat prehistorycznych obiektów takich, jak np. Stonehenge. Z kolei jedenastolatki będą miały w planie lekcji „nowoczesne pogaństwo i jego znaczenie dla wielu mieszkańców Kornwalii”. Jeśli mierzyć to znaczenie popularnością tego typu ruchów, to wynosi ono około promila, bowiem tylu obywateli tego hrabstwa przyznaje się do pogaństwa. Na około 537 tyś. mieszkańców tego regionu jedynie 700  to poganie.

 

W ramach zajęć dzieci będą też dyskutować na temat dyskryminacji małych neopogan. Tego typu „ciekawostki” będą przeplatać naukę na temat chrześcijaństwa, islamu czy judaizmu.

 

Pogaństwo, którego prawdziwym obliczem jest oddawanie czci siłom piekielnym, znajduje we współczesnym świecie dogodne miejsce. Popularność wróżek, horoskopów, magii wciąż rośnie. Największym sukcesem szatana, który jest głównym sprawcą zła, jest wmówienie części opinii publicznej, że to wszystko to niewinna zabawa. Właśnie  zabawa, która jest dziś wszechobecnym towarzyszem życia, stała się idealną drogą dla duszy ludzkiej do Zła. Jak pokazuje przykład Kornwalii, dostarczanie satanistycznych w gruncie rzeczy treści będzie odbywać się przy wsparciu autorytetu szkoły.

 

 

Żródło: wiara.pl

luk

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie