27 marca 2019

Skandal! Prawda o propagandzie LGBT niewygodna dla Rady Miasta Krakowa

(Fot. Krakow.pl)

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Sławomir Pietrzyk nakazał wyprowadzenie siłą sprzed mównicy przedstawicielki rodziców, która w trakcie debaty poświęconej rezolucji o tzw. mowie nienawiści próbowała zaprezentować, na czym polega edukacja seksualna według standardów promowanych przez organizacje lewicowe.

 

Jednym z punktów środowego posiedzenia była dyskusja nad „Rezolucją w sprawie wyeliminowania mowy nienawiści z systemu oświaty i przywrócenia należytego nadzoru nad placówkami edukacyjnymi na terenie województwa małopolskiego”. Projekt, który prezentował w imieniu grupy radnych Artur Buszek, był w istocie formą nacisku na odwołanie małopolskiej kurator oświaty. Barbara Nowak w ostatnich tygodniach jednoznacznie zabrała głos w obronie dzieci zagrożonych demoralizacją ze strony seksedukatorów.

 

Magdalena Czarnik zabrała głos w imieniu Stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”, które ostrzega rodziców i nauczycieli przed wprowadzaniem modelu edukacji seksualnej według wzorców zachodnich. Przypomniała, że w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa miała miejsce w 2005 roku konferencja poświęcona tematyce AIDS, w trakcie której prezentowane były ulotki stanowiące wulgarną, perwersyjną propagandę, w tym homoseksualną.

 

Prowadzący obrady wiceprzewodniczący Rady Miasta Sławomir Pietrzyk z Klubu Przyjazny Kraków bardzo szybko przerwał wypowiedź twierdząc, że nie dotyczy tematu debaty, chociaż głównym zarzutem wobec kurator Nowak jest jej zaangażowanie w przeciwdziałanie indoktrynacji LGBT. Gdy Magdalena Czarnik nie chciała przerwać swego wystąpienia, Pietrzyk polecił straży miejskiej wyprowadzenie jej siłą.

 

Krakowski „pokaz tolerancji”

 

Zanim doszło do tej brutalnej ingerencji, głos zdążył zabrać m.in. Bawer Aondo-Akaa, teolog i działacz organizacji prorodzinnych oraz politycznych. Zwrócił radnym uwagę na niejednoznaczność sformułowania „mowa nienawiści”, które jest narzędziem służącym lewicy do stygmatyzowania ideowych przeciwników epitetami w rodzaju „ksenofob” i „homofob”. Jak zauważył mówca, oczernianie czy inne formy słownej agresji są już czynami objętymi sankcjami karnymi i nie ma potrzeby stwarzać dla nich odrębnej kategorii. – Dziękuję pani kurator za jej mądre słowa i za jej przenikliwość intelektualną – powiedział Bawer Aondo-Akaa.

 

Z kolei już po siłowym pozbawieniu możliwości zabrania głosu przez Magdalenę Czarnik, wiceprzewodniczący RM dopuścił na mównicę innego reprezentanta strony społecznej, Piotra Podleckiego. Ojciec siedmiorga dzieci i wieloletni nauczyciel rozpoczął od swego rodzaju „wyrazów uznania” dla krakowskich radnych za sposób, w jaki potraktowali przedstawicielkę organizacji „Rodzice Chronią Dzieci”. – Chciałem państwu „pogratulować” tego, co zrobiliście, tzn. zrzucenia z mównicy kobiety, która jest pisarką, dziennikarką i jednym z najbardziej znanych ekspertów w kwestiach rodziny, w dziedzinie, o której mówimy. To najlepsza rzecz, jaką mogliście zrobić dla nas, rodziców. Bardzo dziękujemy, bo jutro wszystkie media w Polsce będą opowiadały o waszej tolerancji – ironizował.

 

Bardzo dziękuję pani Barbarze Nowak za to, że staje w obronie moich dzieci. Wszystkie dotychczasowe medialne „ustawki” pokazują, że ci, którzy się przeciwko niej wypowiadają, nie mają pojęcia o sprawie, w której zabrała głos – mówił Piotr Podlecki.

 

Już samo procedowanie takiej propozycji żeby uczyć dzieci tolerancji, jest obraźliwe dla większości rodziców w Krakowie. Moje dzieci są tolerancyjne dlatego, że są katolikami i są wychowane w domu. Zakładanie, że większość młodzieży w Krakowie wymaga specjalnych szkoleń, jak szanować drugiego człowieka, oznacza policzek wymierzony nam, rodzicom i nam, nauczycielom – podkreślał, nawiązując do pomysłów tak zwanych szkoleń antydyskryminacyjnych w placówkach edukacyjnych.

 

Zastanawiam się, czy w taki sam sposób zaproponujecie państwo radnym miasta Krakowa szkolenia o tym, jak nie gwałcić kobiet. To jest dokładnie to, co robicie w stosunku do naszych dzieci – podsumował Piotr Podlecki, odnosząc się do projektu rezolucji o „mowie nienawiści”.

 

 

Wkrótce poinformujemy o wyniku głosowania Rady Miasta Krakowa w sprawie rezolucji przeciwko małopolskiej kurator oświaty.

 

 

Źródło: Krakow.pl

RoM

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie