14 października 2021

„Ślad węglowy” z chmury danych…? Koncern wprowadza narzędzie monitorujące w Google Cloud

(Siedziba Google / Źródło: Wikimedia Commons)

Potentaci branży Big Tech prześcigają się we wdrażaniu polit-poprawnych rozwiązań stanowiących realizacje globalistycznej agendy w zakresie tzw. ochrony środowiska. Kolejny kuriozalny pomysł urodził się w głowach zarządu Google, którzy postanowili monitorować wpływ użytkowników cyfrowej chmury na… emisję dwutlenku węgla.

Choć globalne agendy rządowe zakładają osiągnięcie całkowitej „neutralności klimatycznej” w ciągu kolejnych 30 lat, to wielkie koncerny technologiczne, podchwytując tę ideę, deklarują znacznie szybsze efekty. I tak Apple już w ciągu kilku lat ma zlikwidować „ślad węglowy” swojej działalności, a Google zapowiedziało właśnie stworzenie nowego narzędzia w ramach aplikacji Google Cloud.

Osobom, które gromadzą dane online, dostawca usługi będzie podsuwał raporty na temat tego, ile dwutlenku węgla zostało wyprodukowane w czasie korzystania przez nich z Google Cloud. Celem tego projektu jest uświadamianie, jak niebezpieczna dla planety jest obecność człowieka.

Wesprzyj nas już teraz!

Gigant technologiczny, znany z popierania ideologii LGBT i aborcji, informuje także o wdrożeniu narzędzia zwanego Unattended Project Recommender, które będzie monitorowało działanie w tle nieużywanych aplikacji i rekomendowało ich usunięcie. To również ma służyć ochronie planety przed działalnością człowieka.

 

Źródło: android.com.pl

FO

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(6)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez