22 listopada 2021

Święty Andrzej Bobola – Patron Polski! Odbierz wizerunek świętego wraz ze specjalną modlitwą

Dzięki posłudze kaznodziejskiej świętego Andrzeja Boboli, setki współczesnych mu Polaków nawróciło się do Boga. Ten potężny patron również w kolejnych wiekach miał w opiece cały nasz naród, prowadząc go ku Bogu i Maryi. W tej wyjątkowej akcji, każdy może otrzymać wizerunek świętego Andrzeja Boboli, wraz ze specjalną modlitwą, dzięki której można powierzyć mu swoje intencje w najtrudniejszych wyzwaniach!

Do kampanii można dołączyć całkowicie bezpłatnie klikając w ten link!

Nasz rodak – święty Andrzej Bobola był niezwykle charyzmatycznym Bożym posłańcem! Nie tylko gorliwie się modlił, ale z jeszcze większym zapałem głosił Ewangelię, zyskując miano „łowcy dusz”! Zapuszczał się on z Dobrą Nowiną w trudno dostępne miejsca, przyciągając do Chrystusa kolejnych wierzących!

Wesprzyj nas już teraz!

Swoim zaangażowaniem i odwagą wykazał się także podczas groźnych epidemii, które nawiedziły Wilno w latach 1625–1629. Nie tylko pełnił posługę kapłańską wśród chorych, ale też opiekował się nimi, pocieszał i grzebał – nie bacząc na możliwość zarażenia się. Jakże to radykalnie inna postawa względem postępowania dzisiejszych kapłanów!

Kliknij tutaj i dołącz do akcji Święty Andrzej Bobola – Patron Polski!

Święty Andrzej jest również autorem Ślubów Lwowskich i niewykluczone, że to właśnie on ostatecznie przekonał króla Jana Kazimierza, by w Archikatedrze Lwowskiej 1 kwietnia 1656 roku, u stóp ołtarza z obrazem Matki Bożej Łaskawej, nie tylko oddał Ojczyznę pod opiekę Maryi, ale ogłosił Ją Królową Polski – czytamy na stronie akcji.

Nieprzypadkowo kult Patrona Polski szerzy się w naszym kraju od stuleci! Sam jezuita wskazywał, że jego rodacy powinni czcić go i prosić o jego wstawiennictwo!

Przypomnijmy choćby sytuację z 1920 roku, kiedy to Polacy w obliczu nadchodzącej nawały bolszewickiej rozpoczęli nowennę, w której za przyczyną błogosławionego (jeszcze wtedy) Andrzeja, prosili o pokonanie wrogów świętej wiary katolickiej. W dniu zakończenia nowenny, który zbiegł się z uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Wojsko Polskie, rozbiło bolszewików.

Dołączając do tej wyjątkowej akcji każdy jej uczestnik otrzyma kartę z wizerunkiem świętego Andrzeja wraz z modlitwą, którą warto odmawiać w trakcie życiowych trudności. Do przesyłki dołączona zostanie również broszura przybliżająca postać świętego Andrzeja oraz karta, na której każdy może umieścić swe prośby i podziękowania do Patrona Polski!

Odbierz specjalne benefity i oddaj się w opiekę świętemu Andrzejowi Boboli – Patronowi Polski!

 

Czytaj również: Ksiądz Dominik Chmielewski zaprasza do wzięcia udziału w Wielkiej Nowennie do świętego Andrzeja Boboli

Ksiądz Dominik Chmielewski zaprasza do wzięcia udziału w Wielkiej Nowennie do świętego Andrzeja Boboli

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(10)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez