4 marca 2017

Szwecja zadłuży się by dokonać niemożliwego. Kolejne miliardy na integrację imigrantów

(ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. Fot. MAXPPP / Forum)

Kolejne 11 miliardów koron, czyli 5 miliardów złotych, przeznaczy rząd w Sztokholmie na sfinansowanie imigracji. Odpowiednia poprawka w ustawie budżetowej została już przyjęta.

  

Pieniądze trafią do Urzędu Migracyjnego oraz do gmin przyjmujących najwięcej tak zwanych uchodźców. Minister finansów Magdalena Andersson przyznała, iż dodatkowe nakłady na rzecz polityki imigracyjnej wymagały zaciągnięcia pożyczki.

Jeszcze niedawno resort pani Andersson domagał się większej oszczędności w przeznaczaniu pieniędzy pochodzących od podatników, a przeznaczanych na rzecz przybyszów z Bliskiego Wschodu czy Afryki. O konieczności ograniczania nakładów na ten cel mówił też premier Stefan Loefven, lider Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej. Ambitne zamierzenia nie wytrzymały konfrontacji z rzeczywistością, której ton narzuca polityczna poprawność i inne lewicowe przesądy.

 

Źródło: tvp.info/IAR

RoM

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie