9 czerwca 2021

Trwa Tydzień Życia i Wolności! Wesprzyj PCh24TV, głównego nadawcę tego wydarzenia

Od poniedziałku 7 czerwca aż do soboty 12 czerwca trwa wyjątkowe i jedyne takie wydarzenie w Polsce – Tydzień Życia i Wolności. Jego głównym nadawcą jest telewizja PCh24TV. Wesprzyj naszą działalność, abyśmy nadal mogli wspierać swoją pracą takie wydarzenia jak to. Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 Ogłoszenie tzw. pandemii i wszystkie działania wprowadzane przez władze, wywróciły nasze życie do góry nogami. W wielu aspektach życia ograniczone zostały nasze podstawowe prawa i wolności. Systematycznie rugowana jest rola Kościoła i wiary w społeczeństwie, zaniża się poziom polskiej edukacji, a nasza gospodarka ma się coraz gorzej.

Dlatego codziennie, przez sześć dni, specjaliści w swoich dziedzinach dyskutują na różne tematy. Kościół, edukacja, gospodarka, prawa i wolności, zdrowie oraz prolife to bloki tematyczne, w trakcie których poruszane są tematy życia i wolności.

Dzięki Tygodniowi Życia i Wolności trwać może rzetelna debata! Pozwala on, aby niezależni eksperci mogli przedstawić rzetelne informacje i pokazać co musimy robić, abyśmy wreszcie wrócili do normalności!

Kliknij tutaj i wesprzyj organizację transmisji tego ważnego wydarzenia!

Tydzień Życia i Wolności został zorganizowany dzięki zaangażowaniu Czytelników i Przyjaciół naszej redakcji. To właśnie dzięki Wam i temu, że stanowicie tak potężne grono, istotne dla rzetelnej debaty publicznej, wydarzenie swoją obecnością postanowili zaszczycić m.in. biskup Atanazy Schneider, ks. Tadeusz Guz, ks. Paweł Bortkiewicz, Barbara Nowak, Łukasz Warzecha, Jerzy Kwaśniewski, Paweł Lisicki, dr Paweł Basiukiewicz, prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński, Jan Pospieszalski, Karolina Pawłowska i wielu, wielu innych.

Głównym nadawcą Tygodnia Życia i Wolności jest PCh24TV. Realizujemy transmisję używając nowoczesnego sprzętu, kilku kamer, a obsadza ją ekipa wielu naszych dziennikarzy. Abyśmy nadal mogli pracować przy takich wydarzeniach, potrzebujemy Waszego wsparcia, za które już teraz serdecznie dziękujemy!

Kliknij tutaj i wesprzyj PCh24TV, aby oglądać więcej wartościowych treści!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie