5 czerwca 2012

Trzy obozy szkoleniowe Al-Kaidy w Europie?

Według emerytowanego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa, profesora Iwana Babamowskiego, Al-Kaida prowadziła trzy obozy szkoleniowe w Macedonii.  


Według Babamowskiego, pomimo posiadania takich informacji, “międzynarodowa koalicja antyterrorystyczna” w żaden sposób nie pomaga Skopje. Poziom bezpieczeństwa Macedonii i regionu jest dość niski i po zamordowaniu pięciu mężczyzn w okolicy wsi Smiljkovci w zachodniej Macedonii można się spodziewać jeszcze bardziej brutalnych incydentów. Babamowski uważa, że morderstwa w pobliżu Smiljkovci były aktem terrorystycznym mającym na celu zasianie strachu wśród ludności – twierdzi serwis euroislam.pl.

 

Babamowski twierdzi, że 25 członków “grupy etnicznej” z Macedonii przeszło szkolenie terrorystyczne w Teheranie. Dodał również, że jeden z liderów tej społeczności udał się do Qom, ośrodka szyitów, gdzie został przeszkolony przez czołowe ugrupowania związane z terroryzmem.

 

Źródło: euroislam.pl
kra

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie