30 stycznia 2020

USA: homopropaganda w programie dla dzieci. „Ulicę Sezamkową” odwiedzi aktywista LGBT

(Postaci z Ulicy Sezamkowej, fot. pixabay.com)

W najnowszym sezonie „Ulicy Sezamkowej”, popularnego programu edukacyjnego dla dzieci, wystąpi Billy Porter, znany aktywista ruchu LGBT. Twórcy programu podkreślają, że ich gość wniesie do Ulicy Sezamkowej „dzikie wibracje”.

 

Portal LifeSiteNews.com za oficjalnym facebooowym profilem „Ulicy Sezamkowej” informuje o skandalicznych planach wydawców programu dla dzieci, który od wielu lat przyciąga przed ekrany setki tysięcy najmłodszych widzów w USA i nie tylko. Tym razem w programie, którego celem jest edukacja dzieci poprzez rozrywkę, dzieci otrzymają porcję wiedzy na temat tęczowego ruchu homoseksualnego. Gościem jednego z wydań będzie Billy Porter, wieloletni aktywista LGBT, znany m.in. z noszenia ekstrawaganckich damskich sukni.

 

„Billy Porter przyniesie te dzikie wibracje na Ulicę Sezamkową” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej, facebookowej stronie programy dla dzieci. Oznacza to, że działacz ruchu homoseksualnego wystąpi w tym samym szeregu co Ernie, Bert, Ciasteczkowy Potwór czy Żółty Ptak, sympatyczne postaci uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Wygląda więc na to, że powoli homopropaganda próbuje wtargnąć do świata najmłodszych, tym razem niepostrzeżenie, wchodząc „bocznym wejściem”.

 

Informacja opublikowana przez twórców programu spotkała się z różnymi reakcjami. Część widzów akceptuje pomysł zaproszenia do programu działacza LGBT, ale są również tacy, którzy zdecydowanie protestują. „To zbytnio naciska na małe dzieci, to nie ma sensu” – pisze jeden z oburzonych, dorosłych widzów. Dodajmy, że Billy Porter, który odwiedzi program, w minionym roku stwierdził, że w USA „zagrożone są prawa osób LGBT”, a „świętość tożsamości jest w niebezpieczeństwie”.

 

„Ulica Sezamkowa jest dla dzieci. I należy nauczać różnorodności na odpowiednim poziomie dziecka. Mężczyzna w sukience nie jest odpowiedni dla dziecka, w rzeczywistości przekaz może być mylący” – napisał jeden z internautów. „Starając się uczyć „być sobą”, uczycie chłopców, że bycie męskim nie jest w porządku” – podkreślił jeden z rodziców.

 

„Jakby nasze dzieci nie były wystarczająco zdezorientowane. Jaki jest Wasz plan? Nie do wiary, to bardzo rozczarowujące” – stwierdził zdecydowanie inny.

 

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy „Ulica Sezamkowa” promuje motywy LGBT. W 2017 roku opublikował tweeta „tęczę” wielokolorowych Muppetów. Wpis był z okazji „miesiąca dumy LGBT”. „Ulica Sezamkowa z dumą wspiera rodziny o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach” – napisano na Twitterze.

 

 

Źródło: LifeSiteNews.com

WMa

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie