Dziś

USA: Ponad 30 stanów rozważa zakaz udziału mężczyzn w żeńskim sporcie

(fot. Pixabay)

Ponad 30 stanów w USA rozważa wprowadzenie ustaw, które zakażą mężczyznom udziału w żeńskim sporcie. To efekt narastającego problemu wynikającego z ideologicznego zaczadzenia: mężczyźni podają się za kobiety i w paradygmacie ideologii LGBT zyskują możliwość uczestnictwa w damskich zawodach, gdzie ze względu na oczywiste przewagi fizyczne, zwykle biją konkurentki na głowę.

Jak dotąd ustawy zakazujące mężczyznom udziału w żeńskim sporcie obowiązują w trzech amerykańskich stanach: Mississippi, Arkansas i Tennessee. Do podjęcia analogicznego kroku przygotowuje się teraz Zachodnia Wirginia, zamierzając zakazać udziału chłopców w żeńskim sporcie w szkołach.

Prace nad podobnymi ustawami trwają również w Alabamie i Montanie, gdzie propozycje przeszły już przez jedną z izb ustawodawczych.

Jak podaje organizacja American Civil Liberties Union (ACLU), wprowadzenie zakazu rozważa się jeszcze w kilkudziesięciu innych stanach. Oczywiście wywołuje to sprzeciw ideologicznych organizacji w rodzaju wspomnianej ACLU. Twierdzą, że zakazanie mężczyznom udziału w żeńskim sporcie oznacza dyskryminację tak zwanych transpłciowców.

Organizacje zdroworozsądkowe wskazują tymczasem, że jeżeli w Stanach Zjednoczonych nic się nie zmieni, żeński sport po prostu zniknie: dziewczęta i kobiety nie będą uczestniczyć w zawodach, w których będą musiały rywalizować z mężczyznami udającymi kobiety.

Obecnie w 16 amerykańskich stanach sport jest przesiąknięty ideologią gender i kobiety nie mogą liczyć na uczciwe zasady.

Źródło: LifeSiteNews.com

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie