30 maja 2021

USA: propaganda LGBT w animacji dla dzieci. Drag queen w towarzystwie psa z kreskówek

W sieci pojawiła się animacja kierowana do dzieci, w której drag queen Nina West reklamuje paradę LGBT i zaprasza do świętowania „miesiąca gejowskiej dumy”. W animacji pojawia się znany z kreskówek dla dzieci szczeniak Blue.

„Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie Miesiąca Dumy niż z moim kumplem Blue?! Nie ma mowy! Śpiewanie i tańczenie na ulicach świętujących gejowską dumę to świetna zabawa, szczególnie w przypadku wszystkich naszych nowych przyjaciół! Obejrzyj cały film pod linkiem w mojej biografii! SZCZĘŚLIWA DUMA!” – napisano w opisie animacji zamieszczonej w serwisie Instagram.

Krótki materiał wideo jest przeznaczony dla dzieci i zawiera szereg informacji na temat parady homoseksualistów. W filmie pojawiają się informacje o tym, że rzekomo istnieją różne typy rodzin, w tym rodziny transseksualne, niebinarne, lesbijskie i homoseksualne.

Wesprzyj nas już teraz!

„Ta rodzina ma dwie mamusie, kochają się tak dumnie i wszyscy idą maszerować w wielkiej paradzie!” – śpiewa animowana postać drag queen Niny West. „Wszystkie rodziny są inaczej stworzone, kochają się z taką samą dumą” – recytuje w animacji drag queen. Animację tylko na samym Instagramie wyświetlono ponad 90 tysięcy razy. Z kolei w serwie YouTube nagranie zostało wyświetlone blisko 200 tysięcy razy.

 

Źródło: New York Post, Instagram

WMa

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(11)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy