6 maja 2021

USA: pseudonaukowcy wykorzystywali części ciała nienarodzonych do hybryd myszo-ludzkich

(zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay)

Pracujący w Center for Medical Progress dziennikarz David Daleiden ostrzegł we wtorek członków komitetu zdrowotnego w parlamencie w Pensylwanii o możliwości wykorzystywania nienarodzonych dzieci do pseudonaukowych eksperymentów. Istnieje podejrzenie, że części ciała dzieci abortowanych późnym okresie 2 trymestru ciąży wykorzystywane są do eksperymentalnych przeszczepów komórek macierzystych.  

Dziennikarz odniósł się również do dostępnych publicznie dokumentów dotyczących eksperymentów z wykorzystaniem części ciała abortowanego dziecka, współpracy z organizacją aborcyjną Planned Parenthood czy wykorzystywania pieniędzy podatników do nieetycznych działań.

Jedno z badań sporządzonych przez pracowników Uniwersytetu w Pitsburgu opublikowane we wrześniu 2020 w dzienniku „Scientific Reports” pokazuje użycie przez „badaczy” fragmentów skóry z czubka głowy (ang. scalps)  poddanych aborcji dzieci. Te następnie wykorzystywano do tworzenia hybryd myszo-ludzkich. Na jednym ze zdjęć widać jednym kępki niemowlęcych włosów wyrastające na myszach-hybrydach.

Źródło: lifenews.com

mjend

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie