9 kwietnia 2019

USA: Walmart sprzedawał satanistyczne przedmioty. Zainterweniowali katolicy

(źródło: wikimedia.org)

Amerykańska sieć supermarketów Walmart oferowała w internetowej sprzedaży produkty otwarcie satanistyczne i okultystyczne. Przedmioty zniknęły z oferty dopiero po zdecydowanej interwencji katolików.

 

Walmart to jedna z największych amerykańskich sieci supermarketów. W ofercie sklepu pojawiło się tymczasem bardzo wiele produktów otwarcie satanistycznych i okultystycznych.

 

O sprawie poinformowała katolicka konserwatywna gazeta „National Catholic Register” wydawana przez EWTN. Tytuł podał w marcu, że internauci mogą kupować w Walmarcie: demoniczne rzeźby i figury; satanistyczną pornografię z elementami bluźnierczymi wobec Pana Jezusa Chrystusa; biżuterię i drobne przedmioty ozdobne z symbolami pentagramu i innych znaków satanistycznych; diabelskie książki, w tym tak zwaną „biblię szatana” oraz książki z zaklęciami. Szczególnie obecna w ofercie była figura Bafometa, którą reklamuje jako swój symbol organizacja „Kościół” Szatana, angażująca się w USA między innymi na rzecz aborcji i homoseksualizmu.

 

„National Catholic Register” przytoczył ocenę egzorcysty (niewymienionego z nazwiska), który uznał ofertę Walmartu za niezwykle groźną. Tak jak wizerunki Pana Jezusa czy Matki Bożej łączą nas z naszym Ojcem, tak samo satanistyczne figury otwierają człowieka na obecność demonów. – To bardzo poważne – powiedział egzorcysta. – Jeżeli nosisz na piersi wizerunek szatana, to wiedz, że diabeł się tym zainteresuje – podkreślił.

 

Egzorcysta poradził też wszystkim, którzy czują się atakowani przez demony, by poszli do spowiedzi i wyznali tam szczerze przed Panem Jezusem swoje grzechy, w tym zaangażowanie w okultyzm. Jak wyjaśnił, bardzo często to w zupełności wystarcza i pozwala uwolnić się od złych duchów, o ile idzie za tym nawrócenie i prowadzenie dobrego, katolickiego życia.

 

Egzorcysta podkreślił, że ostatecznie tym, co wpuszcza do naszego życia demony, jest grzech. Zalecił przy tym, by unikać przyjmowania i posiadania wszelkich przedmiotów demonicznych; w jego ocenie najlepiej jest jest po prostu spalić.

 

Po publikacji gazety „National Catholic Register” Walmart zareagował. W przesłanym oświadczeniu sieć poinformowała, że satanistyczne przedmioty zostały wystawione na sprzedaż w internecie przez ich konsumenta. Zniknęły już z oferty.

 

Źródło: ncregister.com

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie