30 marca 2021

Via Dolorosa – Droga zbawienia. Wyjątkowy film z komentarzami ks. prof. Chrostowskiego

Już za chwilę ponownie każdy katolik zanurzać będzie się w Męce Chrystusa. Co nasz Pan wycierpiał od momentu skazania na śmierć? Jaką drogą zmierzał na Golgotę? Poznaj odpowiedź na to pytanie, oglądając film dokumentalny Via Dolorosa – Droga zbawienia, który został wzbogacony wartościowymi komentarzami ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, wybitnego teologa i biblisty. Kliknij tutaj i obejrzyj już teraz!

 

Via Dolorosa – Droga zbawienia to film poświęcony Drodze Krzyżowej, męczeńskiej śmierci i zmartwychwstaniu Pana Jezusa realizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Aby jak najwierniej oddać sens wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat, zaprezentowane zostały w nim zdjęcia wideo nagrane bezpośrednio w Ziemi Świętej, miejscu, gdzie narodził się, nauczał, cierpiał, został zabity i zmartwychwstał Jezus Chrystus.

 

Zobacz film Via Dolorosa i rozważaj Mękę Pana Jezusa

 

Film Via Dolorosa – Droga zbawienia to multimedialna podróż po Jerozolimie śladami ostatniej drogi Jezusa Chrystusa. Współczesne ujęcia przybliżonych lokalizacji wszystkich kolejnych stacji Drogi Krzyżowej opatrzone zostały historyczno-teologicznymi komentarzami ks. Chrostowskiego, wielkiego znawcy tematyki Ziemi Świętej. Zobaczysz m.in., jak dziś wygląda Golgota, Boży Grób czy inne miejsca związane z męczeńską śmiercią Zbawiciela. Ta produkcja zabierze Cię w duchową pielgrzymkę do najświętszego miejsca na ziemi!

 

Obejrzyj film Via Dolorosa i podążaj z Chrystusem Drogą zbawienia!

 

Dokument został wyróżniony podczas XXXV Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów „NIEPOKALANA 2020” pod patronatem m.in. ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej bp Romualda Kamińskiego oraz przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witolda Kołodziejskiego.

 

Zobacz jedyny taki film w polskim internecie!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie