28 marca 2019

Warszawscy radni wsparli pro-homoseksualną deklarację Trzaskowskiego i Rabieja

(Fot. A. Hulimka / Forum)

Rada Warszawy poparła w czwartek deklarację (kartę) LGBT+, zakładającą między innymi wprowadzenie do szkół objętych nadzorem samorządu edukacji seksualnej według pro-pedofilskich standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Przeprowadzenie zwycięskiego dla PO-KO głosowania było o tyle łatwiejsze, że nie wzięli w nim udziału przedstawiciele PiS – w proteście przeciwko ograniczaniu debaty i stronniczemu prowadzeniu obrad.

 

Jak podkreślają obserwatorzy burzliwej dyskusji, na sali padały – często bez reakcji prowadzącej obrady – wyzwiska pod adresem radnych utożsamianych z prawicą. Opozycja i przedstawiciele organizacji rodzicielskich, sprzeciwiający się deklaracji, mieli bardzo ograniczone prawo do zabierania głosu.

 

Przegłosowano zamknięcie dyskusji, de facto zabroniono nam kontynuowania rozmowy. W ogóle nie dopuszczono do głosu rodziców – podsumował radny Jacek Ozdoba. Z kolei obecni na miejscach dla publiczności uczestnicy Warszawskiego Protestu Rodziców wskazywali, że zostali ocenzurowani. Na salę obrad przyszli z obawy o dzieci „zagrożone edukacją seksualną opartą o standardy WHO, która mówi, że sześciolatków trzeba uczyć stosowania antykoncepcji”. 

Dyskusja odbywała się przy akompaniamencie okrzyków, buczenia i gwizdów wznoszonych przez widzów – zwolenników propagandy homoseksualnej i aktywistów KOD.

 

Debata została przerwana krótko po wystąpieniu radnego PO-KO Marka Szolca. Wszedł on na mównicę w koszulce z tęczowym orłem, którego kształt zaczerpnięty został z polskiego godła narodowego. – Czy PiS będzie oznaczał osoby LGBT różowymi trójkątami i szykował obozy? – pytał z mównicy, jakby zapominając, że to właśnie homoseksualni aktywiści robią wszystko by odznaczać się na tle zwykłych ludzi.

 

Opozycja nie miała możliwości odniesienia się do prowokacji Szolca, gdyż wkrótce potem padł, i został przyjęty, wniosek o zamknięcie debaty.

 

Jak powiedział Jacek Ozdoba, radni przeciwni deklaracji nie uzyskali odpowiedzi na swoje pytania, m.in. dotyczące podstawy prawnej wprowadzania karty LGBT+, której wcielanie w życie wiąże się z wieloma konsekwencjami dla stolicy.

 

W debacie nie uczestniczyli forsujący deklarację prezydent Rafał Trzaskowski oraz wiceprezydent Paweł Rabiej.

 

 

Źródło: TVP Info

RoM

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie