26 kwietnia 2021

„Warto rozmawiać” w zawieszeniu. Autorzy zapraszają w porze programu na jego profil społecznościowy

(https://www.facebook.com/Warto-Rozmawiać)

W związku z zawieszeniem przez publicznego nadawcę emisji programu „Warto Rozmawiać”, poniedziałkowe spotkanie z Janem Pospieszalskim i jego rozmówcami zostało przeniesione do Internetu. Są bowiem sprawy ważne, z którymi nie można zwlekać i trzeba o nich mówić.

Do nich należą m.in. kwestie naszego zdrowia. O tym, w kontekście polityki koronawirusowych obostrzeń, Jan Pospieszalski rozmawiał w ostatnim wyemitowanym przez TVP odcinku swojego autorskiego programu. Za to zarzucono mu jednostronność i naruszenie zasad obowiązujących w mediach publicznych. Obecnie sprawa programu jest w zawieszeniu i nie wiemy czy i kiedy powróci na antenę.,

W tej sprawie na stronie dajcierozmawiac.pl powstała petycja, w sprawie przywrócenia programu Jana Pospieszalskiego na antenę publicznego nadawcy. Kliknij TUTAJ i podpisz apel!

Twórcy programu „Warto Rozmawiać” nie zamierzają czekać bezczynnie i zapraszają swoich widzów do internetu. „Zwykle o 20:35 w poniedziałki spotykaliśmy się na antenie TVP3 i mamy nadzieję jeszcze się tam spotkać. Dziś jednak o tej godzinie zapraszamy Państwa na nasz profil… Jednym z rozmówców będzie dr Zbigniew Martyka” – czytamy na facebookowym profilu „Warto rozmawiać”.

Wcześniej twórcy programu zapewniali, że nie ustają w staraniach o przywrócenie programu na antenę, ale i w pracy dziennikarskiej. „Niedługo na naszym kanale rozmowy z dr. Pawłem Basiukiewiczem, dr. Zbigniewem Martyką oraz mec. Arkadiuszem Tetelą. Oto pierwszy fragment…” – napisali.

MA

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(10)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie