4 czerwca 2020

„Washington Times”: Antifa od dłuższego czasu planowała rebelię w USA

(fot. cantfightthetendies / flickr.com)

„Aktywiści skrajnie lewicowego ruchu Antifa już od dłuższego czasu planowali wzniecenie ogólnonarodowej rebelii antyrządowej” – poinformował amerykański dziennik „Washington Times”.

 

Działania Antify stanowią poważne zerwanie z długą tradycją pokojowego procesu politycznego w Stanach Zjednoczonych – powiedział w rozmowie z gazetą Rich Higgins, były pracownik Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

 

Higgins dodał, że „marksistowska ideologia (wyznawana m.in. przez członków Antify – red.) stara się nie tylko wpłynąć na wybory w krótkim okresie, ale zniszczyć wykorzystanie wyborów jako decydującego czynnika legitymacji politycznej”.

 

Z kolei były urzędnik Agencji Wywiadu Obronnego Joe Myers stwierdził, że „wybory prezydenta Trumpa i rewitalizacja Ameryki stanowią zagrożenie dla nihilistycznych celów Antify”. – Wzniecają przemoc, by wywołać spustoszenie, rozpacz i skierować kampanię Trumpa na porażkę w 2020 r. – zaznaczył.

 

Źródło: „Washington Times”, tvp.info

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie