Istniejemy by walczyć!

Do tej pory konserwatyści musieli godzić się z liberalnym przekazem serwowanym w mediach. Jednak teraz mają alternatywę! To PCh24TV – nowoczesna telewizja internetowa, którą tworzą prawi katolicy dla prawych katolików. Czas powiedzieć dość lewicowej papce medialnej i ruszyć z prawdziwą kontrofensywą!

Kamera telewizyjna
Twoje dane są bezpieczne
O naszej telewizji

Medium prawych katolików

Prawda, Dobro i Piękno – o tych wyjątkowych wartościach, które stoją za potęgą naszej cywilizacji, coraz częściej się zapomina. PCh24TV to medium, którego redaktorzy, reportażyści i filmowcy kierują się nimi na każdym kroku.

Śledzimy najważniejsze wydarzenia, które dzieją się w Polsce, na świecie oraz wewnątrz świętego Kościoła. Przekazujemy informacje, do których nie docierają przedstawiciele liberalnych mediów – bojących się tego, jaka jest prawda. To wszystko robimy po to, aby przedstawić świat z konserwatywnego i katolickiego punktu widzenia, czyli takim jakim jest.

Telewizja działa dla prawych widzów i dzięki ich wsparciu. W trakcie naszych programów nie umieszczamy reklam, ani jakiegokolwiek lokowania produktu. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Tej siły już nie powstrzymają!

Studio PCh24TV Studio PCh24TV
Misja PCh24TV

Katolicka telewizja

Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję – tak potrzebną szczególnie w czasie ataku na katolicyzm. Nie korzystamy z żadnych międzynarodowych dotacji – nie publikujemy też płatnych reklam, nie dotują nas żadne instytucje publiczne. Możemy udostępniać Państwu nasze programy telewizyjne wyłącznie dzięki wsparciu naszych Darczyńców.

Krystian Kratiuk

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi Telewidzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w ręce nasze specjalnie przygotowane publikacje proszę o wsparcie misji naszej telewizji.

Redaktor naczelny PCh24.pl

Krystian Kratiuk

Wsparcie

Każda złotówka przekazana na
naszą telewizję PCh24TV to:

Dziennikarze, reportażyści i filmowcy, kierujący się wartościami Prawdy, Dobra i Piękna

Odważne i bezkompromisowe medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci

Wywiady, wideo felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki

Śledź nasze media społecznościowe

Bądź na bieżąco

Polub i subskrybuj nasze media społecznościowe, by nie przeoczyć ważnych informacji i ciekawej publicystyki.

Płatności obsługuje:
PayPal TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Bank Alior Bank mBank Bank PKO
i wiele innych
Więcej banków