4 kwietnia 2021

Wielka Brytania: Lewicowcy tańczą na ulicy, policja patrzy. A z kościoła Polaków wygnano

Policja w Wielkiej Brytanii wygoniła w Wielki Piątek katolików z kościoła, ale gdy w niedzielę setki lewicowców tańczyły – bez masek – na ulicach, funkcjonariusze nie interweniowali.

 

W Wielki Piątek w londyńskim Balham policja przerwała nabożeństwo Męki Pańskiej. Jak informował portal PCh24.pl, funkcjonariusze zostali wezwani do polskiego kościoła i nakazali wiernym jego opuszczenie pod groźbą grzywny. Protesty księdza i pytania o to, jakie rzekomo złamano rygory sanitarne, nie pomogły.

 

Okazuje się, że na Wyspach panują podwójne standardy. W angielskim mieście Bristol w niedzielę zebrły się setki młodych osób, przeważnie lewicowców, by urządzić sobie… tańce.

 

W przeważającej mierze bez masek, z butelkami alkoholu, młode osoby urządziły sobie swoisty uliczny festyn. Policja była na miejscu – ale tylko po to, żeby patrzeć.

 

Komentarza chyba nie trzeba – wystarczy porównać nagrania.

 

Kościół w Balham:

 

 

Bristol:

 

 

 

Źródła: PCh24.pl, Niezalezna.pl, Twitter

 

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(14)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy