3 września 2020

Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone

(Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com (The Tonik) )

Od marca 2020 roku ponad 90 tysięcy kobiet dokonało aborcji we własnych domach – to średnio około 500 dziennie. Oto tragiczne skutki wprowadzenia w Wielkiej Brytanii pozwalających na to przepisów związanych z… COVID-19.

 

W związku z wprowadzonym lockdownem wprowadzono możliwość zdalnego kontaktu (telefon, wideo) z dostawcą usług aborcyjnych. Ten, po konsultacji z kobietą, wysyła jej pocztą pigułki aborcyjne, które kobieta zażywa w domu.   

 

Aborcja zawsze stanowi morderstwo nienarodzonego dziecka. W tym jednak przypadku dochodzi jeszcze do spotęgowania traumy i skutków ubocznych dla kobiety. Ta jest bowiem pozbawiona jakiejkolwiek pomocy medycznej i psychologicznej podczas zażywania śmiercionośnej dla jej dziecka pigułki.

 

Z e-maila, który wyciekł z brytyjskiego ministerstwa zdrowia wynika, że toczy się śledztwo w przynajmniej 13 przypadkach związaną z procedurą domowej aborcji. W 2 z nich chodzi o śmierć matki.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie