21 września 2015

Wielki Wschód Francji dyskutuje o… eutanazji dzieci. Chodzi o autonomię niepełnoletnich

(fot. PHOTOPQR/VOIX DU NORD )

Francuscy masoni chwalą rządowy projekt ustawy w praktyce legalizującej eutanazję i chcą, by mogły być jej poddawane także dzieci. Temu problemowi poświęcą konferencję z udziałem posła i senatora.

 

Krajowa Komisja Zdrowia Publicznego i Bioetyki Wielkiego Wschodu Francji wydała komunikat informując, że masoni organizują debatę dotyczącą eutanazji dzieci. Odbędzie się ona w masońskiej „świątyni” w Paryżu. Wolnomularze doceniają „wielką pracę dla zmodyfikowania obecnego prawodawstwa dotyczącego końca życia”.

 

Masoni martwią się jednak, że w dotychczasowej dyskusji „kwestie końca życia dzieci były rzadko poruszane”. Twierdzą, że „potrzebna jest w tej dziedzinie dodatkowa refleksja”.

 

Wielki Wschód chce omówić tę kwestię „pod katem medycznym, prawnym, etycznym i filozoficznym”, oczywiście „na pierwszym miejscy stawiając autonomię niepełnoletniego”.

 

W konferencji udział weźmie belgijski socjalista senator Philippe Mahoux oraz Jean-Louis Touraine – mason, profesor medycyny i deputowany do francuskiego parlamentu.

 

FLC

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie