6 maja 2013

Wymiana elit w PRL – spotkanie z Leszkiem Żebrowskim

(Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim już 15 maja o godz. 18:30)

Jakie były przyczyny, przebieg i konsekwencje wymiany elit w okresie komunistycznego zniewolenia w Polsce – o tych sprawach będzie mówił w Toruniu w środowy wieczór 15 maja znany polski pisarz i publicysta Leszek Żebrowski. Portal PCh24.pl jako patron medialny zaprasza do udziału w wykładzie – wstęp wolny!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 w sali Civitas Cristiana przy ul. Podzamcze 12 w Toruniu. Organizatorami wydarzenia są Klub Polonia Christiana oraz Korporacja Akademicka Kujawja. Poniżej zamieszczamy plakat z informacjami dotyczącymi spotkania.

 

Leszek Żebrowski to ceniony publicysta i historyk, szczególną uwagę poświęcający badaniom dziejów Narodowych Sił Zbrojnych. Jest autorem wydanej w ubiegłym roku książki pt. „Mity przeciwko Polsce. Żydzi. Polacy. Komunizm 1939-2012”. O wymianie elit w powojennej Polsce pisał także na stronach naszego portalu: http://www.pch24.pl/tak-wymieniono-nam-elity,4430,i.html.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie