23 stycznia 2021

Zapraszamy na XVII Kongres Konserwatywny. Tym razem w wersji online

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zaprasza XVII Kongres Konserwatywny. Wydarzenie to pierwotnie planowane w podkrakowskich Niepołomicach na październik 2020 roku musiało zostać odwołane z powodu rządowych restrykcji związanych z koronawirusem. Z powodu utrzymywanych restrykcji, tym razem Kongres przeniesie się do internetu.

 

W związku ze zmianą formuły ze stacjonarnej na internetową, Kongres został podzielony na dwa panele, które wyemitujemy w sobotę 30 stycznia oraz w niedzielę 31 stycznia 2021 roku.

 

Hasło XVII Kongresu Konserwatywnego to

„Kryzys w Kościele. Źródła, skutki, nadzieja odnowy”.

 

Zagadnienie to będziemy badać w ramach dwóch sesji tematycznych. W pierwszej sesji – „Kryzys Kościoła jako owoc rewolucji antychrześcijańskiej” – zaplanowanej na sobotę 30 stycznia o godz. 20:00, referaty wygłoszą:

 

Tadeusz Isakowicz-Zaleski(Fundacja im. Brata Alberta),

Paweł Lisicki(„Do Rzeczy”),

Krystian Kratiuk(PCh24.pl).

 

W drugiej sesji – „Dać świadectwo Prawdzie – Apostolat świeckich jako nadzieja w czasie przełomu” –  zaplanowanej na niedzielę 31 stycznia o godz. 20:00, głos zabiorą:

 

Jacek Kotula(działacz pro-life, samorządowiec),

Robert Bąkiewicz(Media Narodowe, Marsz Niepodległości),

Valdis Grinsteins (członek TFP, publicysta, podróżnik).

 

Dyskusje w czasie Kongresu moderować będzie red. Paweł Chmielewski.

 

Cały Kongres Konserwatywny będzie transmitowany na kanale PCh24TV – Polonia Christiana w serwisie YouTube.

 

Organizatorem XVII Kongresu Konserwatywnego jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują magazyn „Polonia Christiana” oraz portal PCh24.pl.

 

Zapraszamy!

 

Źródło: PiotrSkarga.pl

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie