2 maja 2016

Jak informuje „Nasz Dziennik” pod projektem ustawy gwarantującej pełną ochronę życia udało się zebrać obrońcom życia 30 tys. podpisów. By projektem zajął się Sejm, do końca czerwca trzeba dostarczyć marszałkowi 100 tys. głosów poparcia.

To dane od tych wolontariuszy, którzy współpracują z nami na stałe. Do tego dochodzą jeszcze ci, którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej i współpracują teraz z fundacją, zbierając deklaracje poparcia dla ustawy. Do zbierania podpisów przez internet do fundacji zgłosiło się ok. 3,5 tys. osób. Z czasem od tych osób będą napływać wypełnione listy. Dziś tych danych jeszcze nie mam – mówi Mariusz Dzierżawski, członek Rady Fundacji PRO – Prawo do Życia.

 Akcja zbierania podpisów ruszyła przed trzema tygodniami. Pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Obywatelskiej „Stop Aborcji” jest Mariusz Dzierżawski, a jego zastępcą Jerzy Kwaśniewski, Prezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Deklaracje może złożyć każdy – wolontariusze fundacji zbierają je w kilkudziesięciu polskich miastach. Formularz jest też dostępny na stronie internetowej: wybierajzycie.pl

 

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

luk

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie