12 sierpnia 2015

Zemsta tolerancji. Muzułmanie zbiorowo zgwałcili szefową ośrodka dla imigrantów

(fot.REUTERS/Antonio Parrinello/Files/FORUM)

Po 6 miesięcznym pobycie w ośrodku dla imigrantów w miejscowości Fiuggi niedaleko Rzymu grupka muzułmanów z północnej Afryki zdemolowała placówkę oraz dopuściła się gwałtu na szefowej obiektu.


Muzułmanie na początku roku trafili do specjalnego ośrodka, który zajmował się nimi przez 6 miesięcy, aż do 30 lipca 2015 roku. Wtedy właśnie zdemolowali budynek, pobili pracowników, następnie dopuścili się zbiorowego gwałtu na szefowej placówki imigracyjnej oraz próbowali ją zabić.

Według włoskiego serwisu roma.corriere.it trzech sprawców pochodziło z Egiptu, dwóch było w wieku 17 lat, trzeci w wieku lat 16. Obezwładnili 48-letnią kobietę i brutalnie ją zgwałcili.

Nie jest to niestety jedyny taki incydent związany z muzułmańskimi imigrantami z Bliskiego Wschodu czy Afryki. Pisaliśmy ostatnio o utopieniu 12 chrześcijan przez muzułmanów na Morzu Śródziemnym (http://www.pch24.pl/muzulmanie-utopili-12-chrzescijan–bo-chcieli-uciec-z-libii,35245,i.html). Problem imigrantów odczuwają także firmy transportowe, które ze względu na sytuację we francuskim porcie Calais, z obawy przed imigrantami, zmuszone są szukać dłuższych i droższych, ale bezpieczniejszych przepraw przez kanał La Manche.

Ten i podobne przypadki agresywnego i karygodnego zachowania muzułmańskich imigrantów ukazują jak poważny jest problem coraz bardziej zwiększającej się fali emigracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Źródło: www.roma.corriere.it

pc

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie