18 lipca 2014

Bezpłatne materiały równościowe dla nauczycieli dostępne są już na rządowej stronie internetowej. Wychowawcy mogą dowiedzieć się z nich jak skutecznie indoktrynować i demoralizować dzieci zgodnie z ideologią LGBT.

Liczący ponad 60 stron poradnik metodyczny dla nauczycieli pt. „Lekcja równości” jest dostępny „za darmo” na stronie internetowej pełnomocnika rządu ds. równego traktowania. Autorzy publikacji zarzucają szkole, że przekazuje wzorce heteroseksualne i sprzyja dyskryminacji dzieci i młodzieży o odmiennej orientacji.

Wesprzyj nas już teraz!

Autorzy sugerują, że problematyka związana z orientacją płciową powinna znaleźć się niemal na każdym poziomie nauczania, ponieważ dotyczy każdej szkoły. Uważają, że w każdej klasie znajdują się uczniowie LGBT, ponieważ osoby nieheteroseksualne mają rzekomo stanowić aż 8 proc. społeczeństwa. W ich przekonaniu uczniowie i uczennice LGBT czują się dyskryminowani. Przejawem nierównego traktowania miałaby być niemożność wysłania przez chłopców walentyki do swoich „partnerów”. Podkreślają również, że dotychczas w szkołach nie było precedensu, by podczas studniówki tańczył chłopak z chłopakiem lub z dziewczyna z dziewczyną. Rzecz jasna uznają to za kolejny przejaw „homofobii”.

Według podręcznika walka z „nietolerancją” powinna obejmować wszystkie przedmioty szkolne. Podczas lekcji języka polskiego powinno się podkreślać nieheteroseksualne związki Marii Konopnickiej czy Jarosława Iwaszkiewicza. Na historii trzeba uwypuklić biseksualizm Aleksandra Wielkiego. Z kolei podczas lekcji matematyki słowa „mama” i „tata” w zadaniach trzeba zastąpić „partnerem” i „partnerką”.

Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”

KRaj

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Po osiągnięciu celu na 2024 rok nie zwalniamy tempa! Zainwestuj w rozwój PCh24.pl w roku 2025!

mamy: 36 031 zł cel: 500 000 zł
7%
wybierz kwotę:
Wspieram