2 października 2021

82. numer magazynu “Polonia Christiana” jest już dostępny! Odbierz go!

„Kiedy przyjdą podpalić dom” – takie hasło na okładce najnowszego numeru magazynu „Polonia Christiana”, zestawione z wizerunkami zwolenników anarchistycznej lewicy, daje nam do zrozumienia, że być może te środowiska, jeśli nie podejmiemy radykalnych działań, zniszczą wszystko, co dla nas ważne. Nie tylko duchowo, ale i materialnie. Czy dojdzie do aktów przemocy? Po czyjej stronie w istocie stoi Kościół? Dlaczego prześladowania tylko nas wzmocnią? Odpowiedzi przynosi 82. numer pisma. Magazyn nie jest dostępny w ogólnokrajowej sprzedaży, można go odebrać klikając tutaj

 

Czy da się ten trend jakoś odwrócić? Czy możemy coś zrobić, żeby w jakiś sposób powstrzymać te nadchodzące prześladowania? Na to pytanie odpowie biskup pomocniczy Astany, Athanasius Schneider. Z kolei Bogdan Dobosz we francuskiej korespondencji opisuje bezprecedensowe wydarzenie, kiedy to katolicka pielgrzymka szlakiem męczenników Komuny Paryskiej zorganizowana przez kilka paryskich parafii została zaatakowana przez lewackę bojówkę. Marcin Więckowski zastanawia się, czy słowa i komentarze wielu katolickich, zdawałoby się, duchownych, rzeczywiście świadczą o tym, że Kościół stoi po stronie katolików. 

Wesprzyj nas już teraz!

 

Kliknij tutaj i dołącz do Klubu Przyjaciół PCh24.pl, a będziesz otrzymywał wszystkie numery pisma!

 

Co jeszcze ciekawego w aktualnym wydaniu? Stali felietoniści poruszają niezwykle istotne tematy. W tekście Piotra Doerrego przeczytamy jak liberalna demokracja dogorywa na naszych oczach. Krystian Kratiuk przedstawi natomiast czytelnikom Spiżowego interrexa. Kto to taki? Zachęcamy, by przekonać się o tym jak najszybciej! 

 

W najnowszym numerze pochylimy się także nad tematami medycznymi i ekonomicznymi. Urszula Kowalska pokazuje w swoim tekście, jak z choroby o niskiej śmiertelności i łagodnym przebiegu dla większości populacji uczyniono ogólnoświatową pandemię usprawiedliwiającą tak absurdalne posunięcia jak noszenie przez wszystkich ludzi masek uniemożliwiających swobodne oddychanie czy zamknięcie na wiele miesięcy całych sektorów gospodarki, przedszkoli i szkół, a nawet lasów? Z kolei Tomasz Cukiernik podpowie nam skąd wzięła się u nas tak dynamicznie pędząca inflacja.  

 

 

Dołącz do Klubu Przyjaciół PCh24.pl i otrzymuj kolejne numery magazynu! 

 

“Polonia Christiana” to wyjątkowe pismo dla polskich katolików, którzy cenią wartości konserwatywne, patriotyczne i wolnościowe. Aktualny numer magazynu polecamy szczególnie tym, którzy widzą, jakie zło niosą ze sobą szerzące się na nowo idee lewicowe i anarchistyczne. 

 

Chcesz otrzymać najnowszy numer, a do Klubu Przyjaciół dołączyć w przyszłości? Kliknij tutaj i odbierz nowy numer w wersji online! 

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez