4 września 2014

W Stanach Zjednoczonych kultura masowa promuje biseksualizm, sprzyjając zaburzeniom psychicznym u kobiet. Problem coraz wyraźniej dotyka także polskiego społeczeństwa, obserwują to psychoterapeuci. Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii zaprasza na konferencję poświęconą tej kwestii.

 

19 września 2014 roku w Poznaniu odbędzie się konferencja pt. „Najnowsze osiągnięcia w terapii zaburzeń płciowości i relacjach u kobiet”. Głównym prelegentem jest doktor Janelle Hallman – psycholog i terapeuta zajmująca się uzależnieniami emocjonalnymi oraz zaburzeniami seksualnymi. W trakcie spotkania podjęte zostaną kwestie czynników wpływających na postrzeganie i przeżywanie seksualności, w tym także społeczno-kulturowych, specyfiki pracy terapeutycznej z osobami nieheteroseksualnymi oraz roli uzależnień.

Wesprzyj nas już teraz!

 

Sama orientacja seksualna kobiet pozostaje problemem rzadko podejmowanym w badaniach naukowych, dotyczy to zwłaszcza zjawiska częstej spontanicznej zmienności orientacji seksualnej lesbijek i kobiet biseksualnych. Nie wpisuje się to w promowaną współcześnie narrację wrodzoności i niezmienności orientacji seksualnej.

 

Z tych powodów konferencja adresowana jest przede wszystkim do psychologów, psychoterapeutów, doradców, duszpasterzy, pedagogów, studentów psychologii i psychiatrii, osób zajmujących  się poradnictwem. Organizatorzy zapraszają także do udziału osoby zainteresowane problematyką wychowania.

 

 

Szczegółowe informacje odnaleźć można na stronie www.janellehallman2014.pl

 

mat

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez

Cel na 2024 rok

Bez Państwa pomocy nie uratujemy Polski przed planami antykatolickiego rządu! Wesprzyj nas w tej walce!

mamy: 310 361 zł cel: 300 000 zł
103%
wybierz kwotę:
Wspieram