Modlitwa wynagradzająca Bogu grzech sodomii „łamie” regulamin Facebooka. Administracja serwisu usunęła informację o publicznym różańcu mającym odbyć się w piątek w Warszawie.
Z inicjatywy Krucjaty Młodych i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej w piątek 1 czerwca, w przeddzień demoralizującej parady pederastów, odbędzie się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii. Modlitwa, zwłaszcza różańcowa, jest potężną bronią, znienawidzoną przez szatana oraz wszystkich tych, którzy promują zboczenia i dewiacje. Środowiska lewicowe i homoseksualne przypuściły atak momentalnie po upublicznieniu miejsca i daty publicznej modlitwy ekspiacyjnej na Facebooku. W kilka godzin, w środku nocy, strona wydarzenia została zasypana kilkuset komentarzami, zawierającymi bluźnierstwa i wyzwiska. Reakcją moderatorów Facebooka na to skandaliczne zachowanie było… całkowite usunięcie wydarzenia! Ponadto administratorzy profilu Krucjaty Młodych dostali ostrzeżenie o możliwości zablokowania ich prywatnych kont, gdy „łamanie regulaminu” (czyt. umieszczanie informacji o modlitwie) powtórzy się.
Wesprzyj nas już teraz!
To nie pierwszy przykład pro-homoseksualnej cenzury na tym portalu społecznościowym. Identyczna sytuacja wydarzyła się rok temu. Informacja o publicznym różańcu zorganizowanym przez Krucjatę została skasowana, a Facebook zaliczył ją do grupy tekstów, które „namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite”. W 2010 roku Facebook rozpoczął współpracę z organizacjami homoseksualnymi, która to współpraca ma na celu likwidowanie z serwisu „obraźliwych” dla pederastów wypowiedzi. Dzięki temu użytkownicy mogą oznaczać do usunięcia strony lub pojedyncze posty jako „mowę nienawiści” atakującą osoby ze względu na płeć bądź orientację seksualną.
Publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech sodomii odbędzie się w piątek 1 czerwca o godzinie 18:00 w Warszawie. Miejscem modlitwy będzie plac przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego).
Marcin Musiał