„Zmuszanie przez obecną administrację przedsiębiorstw do przeprowadzania eksperymentalnych, nieodwracalnych i często sterylizujących procedur jest nieludzkie i niezgodne z konstytucją” – podkreśla prezes Związku Pracodawców Chrześcijańskich, który pozwał prezydenta USA z powodu przymuszania do niezgodnych z sumieniem praktyk „medycznych”.
Joe Biden, w ramach bezwzględnej realizacji postulatów ideologii LGBT, wydał poprzez swoją administrację dwie decyzje urzędowe, które nakazują firmom i placówkom medycznym branie udziału w przerażających eksperymentach paramedycznych określanych jako procedury „zmiany płci”. Federalne nakazy dotyczą również tych przedsiębiorstw i pracowników opieki medycznej, którzy identyfikują się ze związkami wyznaniowymi.
Pozew wniosła organizacja prawnicza Koalicja Obrony Wolności (Alliance Defending Freedom) w imieniu Związku Pracodawców Chrześcijańskich (Christian Employers Alliance – CEA). Działacze zakwestionowali konstytucyjność środków przymusu wprowadzonych przez skrajnie lewicową administrację Bidena i zawnioskowali o ich uchylenie. Sąd wysłuchał argumentów w tej sprawie w poniedziałek.
Wesprzyj nas już teraz!
Działania Bidena opierają się na dotychczasowych aktach prawnych, ale przewrotnie reinterpretowanych w myśl ideologii LGBT. Zapisy mówiące o braku dyskryminacji ze względu na płeć są wykorzystywane przez urzędników „katolickiego” prezydenta do implementowania restrykcyjnych środków odnośnie osób „transseksualnych”.
– Zmuszanie przez tę administrację przedsiębiorstw do przeprowadzania eksperymentalnych, nieodwracalnych i często sterylizujących procedur jest nieludzkie i niezgodne z konstytucją. (…) Pomimo poważnego przekroczenia prerogatyw i władzy przez obecną administrację, CEA poczytuje sobie za przywilej opowiadanie się za prawdą – że wszyscy ludzie są stworzeni na obraz Boga jako mężczyźni i kobiety. Te restrykcje paraliżują niezliczonych chrześcijan, którzy są właścicielami i zarządcami firm, które starają się dobrze dbać o swoich pracowników bez obawy przed karą grzywny, uciążliwymi kosztami postępowania sądowego, utratą funduszy federalnych, a nawet karami kryminalnymi – komentuje prezes CEA, Shannon Royce.
Źródło: lifesitenews.com
FO