Klub Stańczyka zaprasza na spotkanie pt. „Dechrystianizacja i zanik cywilizacji”. Prelegentem będzie Raymond de Souza, katolicki działacz pro-life, apologeta i dziennikarz ze Stanów Zjednoczonych.
Spotkanie w warszawskim Klubie Stańczyka rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie się odbywało w języku angielskim. Organizatorzy zapewniają jednak tłumaczenie na język polski.
Raymond J. de Souza pochodzi z Brazylii. Przez wiele lat mieszkał w Australii oraz Stanach Zjednoczonych. Jest delegatem ds. misji międzynarodowych organizacji Human Life International (HLI) i regularnie podróżuje po całym świecie, reprezentując HLI w działaniach misyjnych mających na celu promowanie „ewangelii życia”.
Wesprzyj nas już teraz!
Jest również prezesem Sacred Heart Media LLC i Sacred Heart Institute, Inc. w Stanach Zjednoczonych, gospodarzem programu EWTN, rycerzem Zakonu Grobu Bożego w Jerozolimie oraz rycerzem Suwerennego Zakonu Maltańskiego.
Aby uczestniczyć w wydarzeniu konieczne jest potwierdzenie swojego przybycia poprzez wypełnienie formularza: https://klubstanczyka.pl/wydarzenie/spotkanie-z-raymondem-j-de-souza-z-usa-wyklad-pt-dechrystianizacja-i-zanik-cywilizacji/
Klub Stańczyka zlokalizowany jest przy ul. Pięknej 28/34 w Warszawie.
WMa