2 kwietnia 2012

Agnieszka Radwańska, uczestniczka akcji „Nie wstydzę się Jezusa”, tryumfuje w turnieju w Miami

Najlepsza polska tenisistka pokonała w finale turnieju WTA w Miami drugą rakietę świata, Rosjankę Marię Szarapową. Krakowianka czynnie wspiera akcję „Nie wstydzę się Jezusa” i namawia do noszenia breloków promujących tę kampanię.

 

Mottem, które przyświeca akcji są słowa z Ewangelii wg św. Mateusza – „Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed Moim Ojcem”. We współczesnym świecie, kiedy lewacka propaganda pragnie usunąć religię na margines i odebrać ludziom wierzącym dostęp do mediów, każde świadectwo jest szczególnie cenne. Zwłaszcza ludzi z pierwszych stron gazet. Akcję poparło wielu znanych sportowców, ludzi kultury i polityki.

 

Zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej umocniło jej czwartą pozycję w rankingu najlepszych tenisistek świata, zbliżyła się też do wyprzedzającej ją Czeszki – Petry Kvitovej.

 

 

Więcej o akcji „Nie wstydzę się Jezusa” czytaj tutaj

luk

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie