14 listopada 2012

Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi George’a Sorosa – miliardera i spekulanta, który finansuje lewicową Fundację im. Stefana Batorego i wspiera organizacje promujące aborcję. Odznaczenia dostali też przedstawiciele organizacji, które zajmują się m.in. promocją prostytucji i środków antykoncepcyjnych. 

Soros dorobił się fortuny na spekulacjach finansowych. Czym zasłużył sobie na przychylność prezydenta? Wiadomo, że Soros wspiera lewicową Fundację im. Stefana Batorego, na rzecz której pracują takie tuzy jak Jan Krzysztof Bielecki, Andrzej Olechowski, Bogdan Borusewicz, Hanna Suchocka czy prof. Radosław Markowski.

 

Prezydent przyznał odznaczenia według ciekawego klucza. Jak wyjaśniał wszyscy odznaczeni udzielają się charytatywnie. Tymczasem uznanie w oczach głowy państwa znaleźli przedstawiciele takich organizacji jak m.in. CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations.

 

Czym się zajmują te organizacje? Na ich stronach internetowych niektórych z nich możemy przeczytać chociażby o ich działalności w krajach Trzeciego Świata, gdzie promują antykoncepcje, aborcję i znoszenie kar za prostytucję.

 

 

Źródło: niezależna.pl

ged

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie