14 lipca 2019

Bp Edward Frankowski: nadszedł czas walki. Nie cofniemy się!

(fot. YouTube / Radio Maryja)

„Przede wszystkim na gruncie prawnym będziemy reagowali na każdy przejaw agresji, każde świętokradztwo publiczne, każde naigrywanie się z naszych uczuć religijnych” – mówił ks. bp Edward Frankowski, biskup pomocniczy senior diecezji sandomierskie podczas Mszy św. na Jasnej Górze.

 

Idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków; idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety, szkoły, przedszkola, media, aż w końcu przez tzw. marsze równości. Doszli aż tutaj – pod Jasną Górę – opisywał sytuację sandomierski hierarcha.

 

Ks. bp Frankowski powiedział, że nie można milczeć kiedy na naszych oczach dochodzi do bluźnierstw i zniewag. „Nadszedł czas walki! Już dłużej cofać się nie możemy i nie będziemy!” – podkreślił.

Klasztor jasnogórski, ojcowie paulini, mieszkańcy Częstochowy i pielgrzymi wznosili wyrazy modlitwy wynagradzającej, dokonali ekspiacji należnej Panu Bogu i Matce Najświętszej szczególnie za profanację wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej z tą tęczową aureolą. Grzech był publiczny. Domaga się publicznej ekspiacji – mówił kaznodzieja.

 

Bp Frankowski odniósł się bezpośrednio do niedawnego wpisania tęczy w aureolę Matki Bożej Częstochowskiej. – Nie ma wątpliwości, że wpisanie tęczy LGBT w aureolę świętości Matki Bożej Częstochowskiej jest obrzydliwością, zbezczeszczeniem tego wizerunku. Usiłowanie promowania grzesznych zachowań LGBT, zachowań homoseksualnych, ideologii gender jest uderzeniem w porządek natury ustanowionej przez Pana Boga – mówił, jednocześnie dodając że promocja grzesznych zachowań przy pomocy wizerunku Matki Bożej to jeszcze większe nieposłuszeństwo wobec Boga.

 

Źródło: naszdziennik.pl

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie