4 października 2014

Był „darmowy” podręcznik, teraz czas na komunikację miejską. Kandydat PiS obiecuje

(Jacek Sasin fot. Michal Tulinski / FORUM )

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy, Jacek Sasin w specjalnie ogłoszonym programie samorządowym obiecał… darmowe przejazdy komunikacją miejską.

 

W ostatnich miesiącach Polacy zasypywani są kolejnymi ofertami darmowych podarunków od polityków. Tym razem – po tzw. darmowym podręczniku, który sfinansowano z podatków – przyszedł czas na darmowe przejazdy komunikacją miejską.

 

Propozycja wydaje się być kuriozalna. Jacek Sasin chce, by za darmo z komunikacji miejskiej korzystali mieszkańcy Warszawy, płacący w stolicy podatki. – Zachęcimy do tego, aby Polacy mieszkający w Warszawie płacili tu podatki – damy darmowe bilety na komunikację miejską – zapowiedział Sasin.

 

Oprócz tej obietnicy, Sasin skrytykował niegospodarność dotychczasowych władz Warszawy. – Warszawska administracja jest najdroższą administracją w Polsce. Druga linia metra ma kosztować 10 mld zł – to jedna z najdroższych inwestycji tego typu w Europie. Nowoczesny samorząd musi skupiać się na ludziach. Nie rozumie tego obecna władza – mówił.

 

Kandydat PiS na prezydenta stolicy obiecał również zwiększenie nakładów na kulturę oraz powrót gabinetów dentystycznych do szkół.

 

 

Źródło: niezależna.pl

ged

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie