23 kwietnia 2015

Cejrowski ostro o Korwinie-Mikke. „Ześwirował, niczym nie różni się od Tuska”

(Slawomir Olzacki/FORUM )

Wojciech Cejrowski w zdecydowanych słowach wypowiedział się na temat Janusza Korwina-Mikke, kandydata partii KORWIN na urząd prezydenta. Według znanego pisarza polityk działa niczym rosyjska agentura.


 – Korwin może zwodzić ludzi, te jego prosowieckie wypowiedzi, to, że on jest teraz proputinowski, to już nie jest nawet podejrzane. One są dowodem na to, że ten facet jest libertarianinem jeśli chodzi o swobody gospodarcze, jednak nie jest za niepodległością Rzeczpospolitej. Bo jeśli mamy lizać buty Putinowi, to już wtedy Korwin niczym się nie różni od Donalda Tuska, który lizał buty Putinowi – powiedział Wojciech Cejrowski w rozmowie z portalem NamZalezy.pl.

Co jeszcze nie podoba się podróżnikowi? Cejrowski przypomniał, że Korwin-Mikke w absurdalny sposób wypowiadał się o Grzegorzu Przemyku. Przypomnijmy, że student ów został zamordowany przez milicjantów w stanie wojennym. Korwin-Mikke powiedział o nim : – Sprawa Przemyka jest prosta i absolutnie niepolityczna. Któregoś dnia podpiwszy sobie, szedł z kolegami i wykrzywiał antyrządowe hasła. Policja wzięła go za chuligana, przyłożyła mu, a on taka chudzina i niestety nie przeżył. Słowa te Wojciech Cejrowski nazywa „podważającymi całkowicie wiarygodność Korwina”.

Albo zwariował całkowicie na stare lata. Jest geniuszem, w szachy dobrze gra, jego mózg jest genialny, ale wytwory jego mózgu nie muszą być genialne. Geniusz ma prawo ześwirować kompletnie. I zostać Bethovennem/Einsteinem, tylko jedno z drugim wymieszane. Korwin odjechał, a wiele wskazuje na to, że to jest jakiś rodzaj ruskiej propagandy i agentury. Ten facet. Zresztą jego przeszłość w PRLu też była podejrzana. Potem jak robił UPR myśleliśmy, że za PRLu próbował… On był w jednej z tych partii, które służyły systemowi, w Stronnictwie Demokratycznym – przypomina Cejrowski.

 

Źródło: namzalezy.pl

kra

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie