12 lutego 2021

Centrum Życia i Rodziny z apelem do premiera. UE chce narzucić Polsce uznanie „praw” osób LGBT

(Mateusz Morawiecki. Fot. Krystian Maj/Forum)

Centrum Życia i Rodziny organizuje akcję zbierania podpisów pod apelem do premiera Mateusza Morawieckiego, o powstrzymanie homoseksualnej i tansseksualnej ofensywy brukselskich elit, pragnących dokonać zmian w unijnym prawie. Jak wynika z przyjętej przez Komisję Europejską „Strategii na rzecz równości LGBTIQ na lata 2020-2025”, przywileje dla osób LGBT mają obowiązywać uniwersalnie w każdym z krajów członkowskich UE.

 

PODPISZ APEL TUTAJ

 

Komisja Europejska opublikowała pod koniec ubiegłego roku „Strategię na rzecz równości LGBTIQ na lata 2020-25″. Brukselscy ideologowie zapowiadają w tym dokumencie wprowadzenie mechanizmu wzajemnego uznawania. Oznacza to, że: związek partnerski lub „małżeństwo” osób tej samej płci, adopcja dzieci przez pary homoseksualne czy tzw. zmiana płci dokonana w jednym państwie członkowskim Unii Europejskiej, mają być uznawane przez wszystkich jej członków! Te działania zaplanowane są na 2022 rok.

 

„Oznacza to, że mamy tylko dwanaście miesięcy, aby się przeciwstawić. Dlatego konieczne jest, by rząd Polski zareagował już dziś!” – pisze prezes CŻiR, Paweł Ozdoba.

 

Strategia rzekomej „walki z dyskryminacją LGBTIQ” oznacza nic innego jak szeroko zakrojony plan promocji tęczowej agendy. Komisja Europejska zapowiada wykorzystanie środków finansowych oraz unijnych programów, by promować pełną akceptację dla opinii i postaw osób należących do mniejszości seksualnych. Miejscami szczególnie narażonymi na ideologiczną presję będą szkoły i zakłady pracy. Można zatem zakładać, że „Tęczowe piątki” weszłyby na stałe do kalendarzy szkolnych wydarzeń.

KLIKKNIJ W BANER I DOŁĄCZ DO AKCJI!

 

 

KE zapowiedziała także podjęcie energicznych działań na rzecz rozszerzenia listy „europrzestępstw” o przestępstwa z nienawiści i nawoływania do nienawiści skierowane przeciwko osobom LGBTIQ. Przykładowo, samo mówienie o „ideologii LGBT” czy „ideologii gender” będzie traktowane jako mowa nienawiści. Głównym celem zapisów nie jest więc walka z dyskryminacją, ale cenzurowanie w internecie konserwatywnych i prorodzinnych treści.

 

Działania unijnych dyplomatów dążą do tego, by zmusić kraje członkowskie do uznawania „małżeństw” homoseksualnych, adopcji dzieci i zmiany płci, jeśli miało to miejsce w innym państwie wspólnoty. Przykładowo, jeżeli para polskich homoseksualistów zawarła pseudo-małżeństwo za granicą, unijne przepisy będą stanowić podstawę do prawnego uznania takiego związku również w Polsce.

 

„Dlatego tak ważne jest, by Polska od razu zapowiedziała, że nie będzie realizować takich postulatów i zamierza trwać niezmiennie przy definicji małżeństwa zawartej w Konstytucji RP” – podkreśla prezes CżiR.

 

Oprócz petycji, Centrum Życia i Rodziny wraz z zaprzyjaźnionymi ekspertami planuje przygotować analizę prawną unijnego projektu, które zostaną złożone na ręce premiera RP. W tym kontekście warto wspomnieć o możliwości wsparcia takich inicjatyw. Środki pochodzące od indywidualnych darczyńców to jedyne źródło utrzymania, natomiast działające w Polsce organizacje LGBT mogą liczyć na stały dopływ pieniędzy z kieszeni możnych, zagranicznych sponsorów, działających na rzecz wprowadzenia „społeczeństwa otwartego”. Do kontynuowania skutecznej walki z ofensywą niebezpiecznej ideologii niezbędne jest Państwa wsparcie.

 

WESPRZYJ CENTRUM ŻYCIA I RODZINY

 

PR/CŻiR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(15)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy