1 maja 2021

Dania: uczestnik programu, w którym dorośli rozbierali się przed dziećmi okazał się pedofilem

((Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com) )

Jeden z uczestników programu transmitowanego przez duńską telewizję publiczną, w którym dorośli rozbierali się do naga przed dziećmi okazał się winnym molestowania nieletnich.

Sąd w Glostrup uznał 41-letniego mężczyznę, uczestnika wyemitowanego jesienią 2020 roku odcinka programu „Ultra smider tojet”, za winnego molestowania seksualnego dziecka oraz posiadania 3 tys. pornograficznych zdjęć oraz filmów z nieletnim.

Zapytany o sprawę szef kanału dla dzieci telewizji DR Morten Skov Hansen oświadczył, że traktuje ją „bardzo poważnie”. Nadawca zdecydował o usunięciu z internetu odcinka z winnym czynów pedofilskich. W popularnym w Danii programie dorośli w różnym wieku i o różnym wyglądzie, rozbierają się do naga przed klasą 11-latków, aby „promować pozytywne nastawienie do ciała” oraz „rozwiewać wątpliwości dotyczące organów płciowych”. Najmłodsi mogą zadawać nawet najbardziej wstydliwe pytania.

Program wywołał kontrowersje, ale głównie poza Danią. W kraju osiągnął wystarczająca popularność, by nagrano trzy kolejne edycje. Do zakupu praw do programu przymierzają się już stacje z Norwegii i Holandii.

Źródło: tysol.pl

PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(20)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy