18 lutego 2025

Departament Stanu USA: powstaną zespoły, by jak najszybciej zakończyć wojnę na Ukrainie

(fot. PAP/EPA/RUSSIAN FOREIGN MINISTRY PRESS SERVICE )

Sekretarz stanu USA Marco Rubio i szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow uzgodnili, że powstaną zespoły, które mają działać na rzecz jak najszybszego zakończenia rosyjskiej wojny w Ukrainie – poinformowała we wtorek rzeczniczka Departamentu Stanu USA Tammy Bruce.

Politycy zgodzili się też co do utworzenia mechanizmu konsultacyjnego, który ma zajmować się „drażliwymi” kwestiami w relacjach amerykańsko-rosyjskich.

Jeden telefon i jedno spotkanie to za mało, by zapewnić trwały pokój – podkreśliła rzeczniczka Departamentu Stanu po wtorkowych rozmowach delegacji USA i Rosji w stolicy Arabii Saudyjskiej, Rijadzie.

Wesprzyj nas już teraz!

Źródło: PAP

pap logo

Nadchodzi ekonomiczna kolonizacja Ukrainy przez USA? Donald Trump: ja tylko chcę odzyskać moje pieniądze

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij

Udostępnij przez

Cel na 2025 rok

Nie zwalniamy w walce o katolicką Polskę! Wesprzyj PCh24.pl w 2025 roku i broń razem z nami cywilizacji chrześcijańskiej!

mamy: 81 795 zł cel: 500 000 zł
16%
wybierz kwotę:
Wspieram