Opieka zdrowotna tylko dla zaszczepionych przeciw COVID-19? Takie rozwiązanie proponuje kanadyjskie ministerstwo zdrowia, wspierając się wolą społeczeństwa, stwierdzoną przez najnowszy sondaż. Kanada należy obecnie do czołówki państw wprowadzających bezwzględny reżim covidowy, a po wielomiesięcznej akcji rządowej eksperymentalną iniekcję „w pełni” przyjęło już 71 procent populacji.
Kanadyjczycy zmęczeni oporem „antyszczepionkowców”, z „winy” których w kraju utrzymywane są drakońskie restrykcje covidowe – taką narrację propagują obecnie kanadyjskie władze, przy wtórowaniu mainstreamowych mediów i rządowych „ekspertów” medycznych i naukowych.
Na poparcie tego twierdzenia ministerstwo zdrowia powołuje się na wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie stacji CTV, wedle którego 64 procent Kanadyjczyków popiera postulat części środowiska medycznego, aby odmówić wstępu do szpitali i dostępu do usług medycznych osobom, które nie zdecydowały się na wzięcie udziału w akcji masowego „wyszczepiania” prowadzonej przez rząd i koncerty farmaceutyczne.
Wesprzyj nas już teraz!
60 procent uważa przy tym, że pozostałe usługi, takie jak gastronomia, powinny być otwarte wyłącznie dla zaszczepionych, a 22 procent wyraziło opinię, że obecne obostrzenia są… zbyt łagodne. Niestety, biorąc pod uwagę, że 81 procent dorosłej populacji w Kanadzie przyjęło eksperymentalne preparaty zwane szczepionkami przeciw COVID-19, takie dane mogą nie odbiegać od rzeczywistości.
Nie jest to jedyny sondaż, który w ostatnim czasie stanowił kanwę dla rządowych narracji covidowych. Według ankiety przeprowadzonej przez firmę Leger aż 87 procent respondentów uznało, że osoby odmawiające szczepień zachowują się w sposób „nieodpowiedzialny”.
W Kanadzie trwa oddolna akcja egzekwowania rządowych „zachęt” do przyjmowania iniekcji. Część pracodawców, nawet przy braku przymusu państwowego, zobowiązuje swoich pracowników do szczepień, a organizacja pielęgniarska prowincji Quebec zagroziła odebraniem praw do wykonywania zawodu tym pielęgniarkom i pielęgniarzom, którzy nie ulegną „dobrodziejstwu” farmaceutycznego preparatu.
Źródło: dorzeczy.pl
FO